8.-11.12.22 budu na trzích. Skladovou dostupnost upravím po skončení. Děkuji za pochopení.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Novoluní a zatmění Slunce v Býku 
30.04.2022
Astrologie

Novoluní a zatmění Slunce v Býku 

Novoluní a zatmění Slunce v Býku 

Dnes 30.4.2022 ve 22:27 hod. se setkáme s novoluním a se zatměním Slunce v Býku, časem transformace a nečekaného dobrodružství. K zatmění Slunce dochází, když se Měsíc zarovná přímo mezi Sluncem a Zemí. Toto energie přináší smršť změn a naším úkolem je jezdit na těchto vlnách a přitom zůstat při zemi, v kontaktu se sebou samým a s vděčností.⁠ Zatmění jsou jako kosmické probuzení, přinášejí zásadní průlomy a poznatky, abychom mohli vytvořit sladěné změny, abychom se hlouběji spojili s naší autentickou cestou.

 

Tématy tohoto novoluní / zatmění Slunce jsou zpomalení, uzemňovací praktiky, práce se stíny, autenticita, probuzení, spojení s přírodou a potěšení. Určitě se na tato témata zaměřte v příštích několika dnech, ale nakonec se prostě nechte vzdát, o tom je sezóna zatmění, otevřít se přijetí a dát prostor věcem, aby se rozvinuly tak, jak mají.

Lunární uzly a planeta Uran jsou osvětleny během tohoto zatmění Slunce v novu.

Zatmění je v konjunkci s Uranem, planetou změn a probuzení, toto sladění se zatměním je pro nás všechny jako okamžik probuzení. Je čas na novou kapitolu. Je čas se osvobodit a být svým autentickým já.

Očekávejte ve svém životě nějaká překvapení a připravte se na obrovské změny. Život může být na chvíli nepříjemný s mnoha novými začátky. Změna je však vždy nepříjemná, když opustíte známé a vykročíte do neznáma. Klíčem ke skutečnému růstu je vyrovnat se s nepohodlím tím, že najdete nástroje, které vám pomohou procházet neznámým s grácií a trochou humoru.⁠ Při práci s tímto přeplňovaným novoluním v Býku vnímejte, jakým směrem vás vesmír táhne. 

 

Jaké zprávy o svém vývoji dostáváte? 

Čemu se bráníte kvůli připoutanosti ke svým komfortním zónám? 

A kým byste byli, kdybyste si dovolili létat? 

Opřete se o energii této doby a nechte se jí zavést na nová místa v souladu s vaším potenciálem. A pokud cesta tam přinese nějaká překvapení na cestě, hledejte vyšší smysl všeho a přijměte změnu s vnitřním vědomím, že to tak má být.⁠

 

Posílám všem lásku a sílu. Ať už chcete dosáhnout čehokoli, máte to. 

 

Helena

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz