8.-11.12.22 budu na trzích. Skladovou dostupnost upravím po skončení. Děkuji za pochopení.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Novoluní v Beranu 1.4.2022

Novoluní v Beranu 1.4.2022

UVOLNĚNÍ. KAPITULACE. UJISTĚTE SE, CO CHCETE.
Blíží se první novoluní roku zvěrokruhu. Duben bude obrovský a začíná s obrovskými příležitostmi k manifestaci. Novoluní v Beranu přináší s sebou onu vášnivou ohnivou energii, kterou můžeme aplikovat na nové začátky, které pro sebe projevujeme. NEZAPOMEŇTE si uvědomit, co to je, co vám v nadcházejících dnech již neslouží, abyste co nejlépe využili energii 1. dubna.

***

První novoluní roku zvěrokruhu se odehrává v ohnivém znamení Berana, takže můžeme očekávat, že nové začátky, které pro nás přicházejí, budou podpořeny vášní.

Beran je známý pro své odhodlání, je soutěživý a má silnou vůli, takže využití této energie k manifestaci záležitostí kolem práce, podnikání, spolupráce a hojnosti je vždy dobrý nápad! Energie, kterou zažijeme v příštích několika dnech, nám dá pocit inspirace, motivace a motivace k tomu, abychom se blíže spojili s našimi nejhlubšími touhami, a zároveň nám poskytne sebedůvěru, kterou potřebujeme k úspěchu. Tato energie je plná živosti a potenciálu, který můžete využít. Během této doby nám bude jasné, co v nás skutečně jiskří radost. Je čas rozhodnout se, co vás inspiruje a motivuje, a pak udělejte změny, které tento pocit podpoří. ⁠ Ujasněte si směr cesty, kterou se chcete ubírat vpřed, a využijte tuto procházející energii k akci, abyste si vytvořili nové příležitosti. Projevy se rychle uskutečňují, pokud jste v souladu se svými cíli, takže nezapomeňte uvolnit vše, co vám již neslouží, abyste mohli přijímat!

Beran je ohnivý a vášnivý a zároveň řízený a soustředěný, takže když budeme sledovat vyváženou kombinaci našich srdcí a hlav, přibližujeme se k našim cílům. Jsme neomezení. Veškerá sebeúcta a frustrace jsou odstraněny. Děláme skok víry s důvěrou, jistotou v nás samých a odhodláním, s vědomím, že naše tvrdá práce a naše kreativní mysl přinesou všechnu hojnost a příležitosti, na které jsme čekali. Využijte tuto procházející energii k projevení hojnosti, úspěchu v obchodní propagaci, motivaci, kreativitě a vášni.

Je to příležitost čelit svým obavám z růstu a zeptat se sami sebe, co potřebujete, abyste vstoupili do další verze sebe sama. Co jste ochotni riskovat pro život, který milujete?

***

Novoluní v Beranu je hned za rohem, tady je pár věcí, které byste možná rádi udělali:

- Beran je ohnivé znamení, takže vykonáním ohnivého rituálu spálením svých záměrů/projevů nebo zapálením svíčky při vytváření prostoru uctíte měsíc v tomto znamení.

- Energie této doby je odvážná, statečná, vášnivá a plná bzučení nových začátků.

Postavte se před zrcadlo a pomocí poznámek začněte psát, nalepovat a říkat své afirmace „JÁ JSEM“ s důvěrou.

Všimněte si pocitu, který se objeví, když to uděláte, a mějte svůj deník blízko k prozkoumání.

  • Obejměte své vnitřní dítě a udělejte něco, díky čemu se budete cítit dobře. Sledujte, co vás baví, co vás rozesměje! Když to uděláte, budete se chovat jako magnet a přivoláte k sobě více sladěných příležitostí.
  •  
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz