Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Novoluní ve Lvu, retrográdní Jupiter a Lví brána
27.07.2022
Astrologie

Novoluní ve Lvu, retrográdní Jupiter a Lví brána

Novoluní ve Lvu přichází ve čtvrtek 28. července a přinese s sebou nečekané zprávy, náhlou změnu, pozitivitu a spoustu příznivé energie. Energie tohoto cyklu je velmi silná pro projevy a obrácení nového listu. Všechny novoluní to naznačují, my však míříme do portálu 8/8 Lví brána – nejsilnějšího manifestačního dne v roce, stejně jako Jupiter právě začíná retrográdní období, takže to extrémně urychluje naše cíle a vize.

Portál Lví brána 8/8 se koná každý rok a je otevřením galaktické brány, která dodává vysokofrekvenční energii do našich bytostí, což nám umožňuje znovuzrození naší duchovní energie a projevování našich tužeb rychlým tempem. Tato vysokofrekvenční energie může být použita k otevření našich energetických center, inspirování nových nápadů, zvýšení našeho vědomí a posílení naší schopnosti přijímat psychické stahování. Toto je zvláště energeticky silný čas pro dvojplameny. Číslo 8 je v numerologii důležité, protože když je otočeno na stranu, stává se symbolem nekonečna.

Ve stejný den jako novoluní máme také Jupiter až do listopadu retrográdní v Beranu. Na rozdíl od případů, kdy Merkur přechází do retrográdní polohy, je zpomalení Jupiteru ve skutečnosti rychlou cestou k našemu osobnímu růstu. Když je Jupiter v retrográdní poloze, často se nám předkládají velké příležitosti. Jupiter retrográdní nás žádá, abychom šli dovnitř a viděli náš větší obrázek. Míříme tam, kam chceme? Musíme změnit náš herní plán? Tento tranzit nás pro tyto odpovědi přivádí dovnitř, spíše než abychom je hledali vně.

Lev je od přírody odvážný a pohodlný ve světle reflektorů. Jsou to vůdci zvěrokruhu, sebevědomí a ve vedení se jim daří nejlépe. Tyto vlastnosti jsou to, co chceme během tohoto cyklu přijmout. Pokud doufáte, že projevíte záměr související s kariérou, nyní je čas. Nebojte se postavit se do popředí a být hvězdou své vlastní show! Když si Lev stanoví cíl, jde za ním s čistou houževnatostí. Využijte oheň a vášeň sezóny Lva k tomu, abyste se dostali vpřed. Pravděpodobně se nyní budete cítit energičtí a připraveni vydat se za dobrodružstvím.

Vliv novoluní 28. července trvá čtyři týdny až do novoluní 27. srpna. Nejlepší čas pro zahájení nových projektů je během dvoutýdenní fáze dorůstajícího měsíce od 28. července do superúplňku 11. srpna ve Vodnáři.

Šťastné manifestace!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz