• 1 z 2
 

Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml

 

Masážní a koupelová kompozice Sleepy Lavender je směsicí esenciálních olejů - levandule a majoránky v nosném oleji z hroznových jader.

Dostupnost Skladem (2 ks)
149 Kč
   
Kategorie Oleje a mazání na tělo
 

Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml

Masážní a koupelová kompozice Sleepy Lavender je směsicí esenciálních olejů - levandule a majoránky v nosném oleji z hroznových jader. Směs je skvělá jak na masáže, tak jako přísada do koupele (stačí pár kapek).

Účinky éterických olejů

Esenciální olej Levandule (Lavandula angustifolia) je oblíbený pro své silné zklidňující účinky. Silice levandule povzbuzuje, rozjasňuje náladu, posiluje nervy, silně harmonizuje lidskou psychiku, navozuje pocity pohody. Levandule má antiseptické, antiparazitické, dezinfekční, protikřečové, potopudné účinky, dále harmonizuje krevní tlak, mírní nadýmání i bolest, regeneruje. Levandulová silice blahodárně působí na nekonečnou řadu obtíží, například: abscesy, akné, alergie, ekzémy, astma, bronchitida, kašel, nadýmání, zánět močových cest, vysoký krevní tlak, úzkost u srdce, epilepsie, zánět nervů, plísňová a kvasinková onemocnění, svrab, horečka, chřipka, žlučníkové bolesti, ischias, bolest hlavy, zápach z úst, kinetóza, ochrnutí, revmatizmus, bolest uší, premenstruační syndrom, silné pocení, lupy, lupenka, spáleniny, bělotok, rány, bodnutí hmyzu, podporuje tvorbu bílých krvinek, také posiluje imunitu.

Esenciální olej Majoránka (Marjoram) - má zklidňující účinky a proto je vhodný při stresu, napětí nebo nespavosti. Majoránka má dobré působení i při dýchacích potížích, křečím, pomáhá snižovat krevní tlak. Majoránka zklidňuje zánětlivou pleť.

Vitis Vinifera - olej z hroznových jader obsahuje vysoké množství linolové kyseliny, díky čemuž skvěle hydratuje pleť (je výborný na kůži, která špatně absorbuje). Hroznový olej se krásně absorbuje do kůže a nezanechává mastný pocit, proto bývá součástí celé řady kosmetických přípravků pro péči o pleť. Hroznový olej se používá jako nosný olej do masážních kompozic a také jako stabilizátor vůní přidaných esenciálních olejů. Hroznový olej má přirozené non-alergické vlastnosti, je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro ty, kteří mají alergii na ořechy a jádra. 

Složení
Lavender & Marjoram Essential Oils in Grapeseed Oil

Objem balení
100 ml

Země původu
Velká Británie