Pánský minerální náramek howlit/onyx/jaspis

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
389 Kč
   
Kategorie onyx
 

Jaspis přináší klid, štěstí, rychlé uvažování, oporu a dodává energii. Je výborný ochranný kámen proti negativní energie. Harmonizuje jednotlivé čakry podle barvy jaspisu. Jaspis prodlužuje sexuální rozkoš. 


ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ JASPISU
Jaspis není vhodné čistit pod tekoucí vodou, říká se, že voda odplavuje lesk jaspisu. Jaspis není citlivý na světlo či teplo, čistíme a nabíjíme na drúze křišťálu na přímém slunci libovolně dlouho.

Další výrobky z jaspisu najdete zde.

****

Onyx brání a ochraňuje před negativní energií, která je vědomě namířená proti vám. Dodává nám sílu v těžkém období, v citovém i fyzickém vypětí, ukazuje nám ponauční chyb z minulosti a tím léčí stará traumata. Podporuje nás si stát za svými názory a tím se stanete pány svého osudu. 

Onyx snižuje a odstraňuje strach, obavy a udržuje rovnováhu energií jing a jang v těle. Onyx ale taky dokáže zvýšit a podpořit sebekontrolu, sebedůvěru, ráznost a vytrvalost.

ČISTĚNÍ A NABÍJENÍ ONYXU

Onyx co nejčastěji čistíme pod tekoucí vodou nebo necháme s křišťálem v misce vody přes noc. Onyx se nabíjí na přímém slunci co nejdéle, i několik dní. Kámen by se měl čistit a nabíjet často.

Další výrobky z onyxu najdete zde.

****

 

Magnezit, kámen souladu, nás učí zachovat chladnou hlavu, udržet emoce a projevit pravdu svého srdce, proto se magnezit nazývá kamenem klidu, harmonie a souladu. Při nošení budeme odolní vůči emocionálnímu stresu. Je proto vhodný pro přecitlivělé, ustrašené a nervózní jedince, jelikož pomůže člověku se na stresující událost podívat z jiného úhlu.

 Magnezit otevře a harmonizuje srdeční čakru. Kdo pracuje se srdeční čakrou, začne lépe chápat sám sebe. Aby člověk poznal štěstí, musí znát své srdce. Je to cesta k sebepoznání. 

Magnezit má dobrý vliv na lidský mozek. Krom klidu, harmonie, souladu přináší také klid, mír a toleranci jak k sobě, tak k druhým.

JAK ČISTIT A NABÍJET MAGNEZIT HOWLIT

Minerál se čistí pod proudem vody. Nabíjí se buď za měsíčního svitu a nebo na nepřímém denním světle. Tip: magnezit můžete nabíjet společně v misce s křišťály.

Další výrobky z magnezitu najdete zde.