Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Retrográdní Neptun 28. 6. - 4. 12. 2022
28.06.2022
Astrologie

Retrográdní Neptun 28. 6. - 4. 12. 2022

Posouváme se kupředu s možností zamyslet se nad našimi cíli a sny a přehodnotit, zda jsou stále v souladu s tím, kdo jsme v našem samém jádru. Jako planeta tajemství a iluze představuje Neptun naši empatii, spiritualitu, představivost, psychické schopnosti a podvědomí. Dnes začíná svůj tranzit retrográdní ve svém domovském znamení Ryb a může mít pocit, jako bychom prožívali stejné situace v různých podobách znovu a znovu. Věnujte zvýšenou pozornost opakujícím se tématům. To je také perfektní energie, která vás podpoří v prolomení jakýchkoli závislostí, negativních návyků nebo toxických vzorců. I když tato doba může být konfrontační a zdrcující pro ty, kdo pohřbili všechny své stíny hluboko, je důležité, abychom změnili naši perspektivu a viděli to jako dobu hlubokého uzdravení. Přemýšlejte o tématech těchto situací a zvažte, co se musíte naučit, abyste se mohli pohnout vpřed.

Retrográdní Neptun nás podporuje v překonávání jakýchkoliv pocitů zmatku nebo nejistoty, umožňuje jim pomalu odeznít a zanechávat v nás (někdy drsnou) příchuť reality. Hledáme hlubší smysl v našich životech, abychom podpořili kolektiv. Vstupujeme do energie pravdy, když vidíme věci takové, jaké skutečně jsou, a podle toho postupujeme vpřed.

Použijte tuto energii k tomu, abyste věnovali pozornost všem problémům nebo situacím, které se pro vás objevily a které vám neslouží. Jakékoli nezdravé vztahy, prostředí na pracovišti nebo lidé ve vašem životě mohou být třeba reflektovat, abyste mohli vytvořit nové hranice.

Vstupujeme do kolektivní pravdy a nacházíme sílu, abychom dotáhli do konce své přesvědčení. Posilujeme svou intuici a učíme se, jak si hlouběji důvěřovat.

 

S láskou Helena

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz