Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Retrográdní Saturn ve Vodnáři
07.06.2022
Astrologie

Retrográdní Saturn ve Vodnáři

Retrográdní Saturn, planeta Karmy, je zde, aby nás podpořil ve znovuvyrovnání karmy v našich životech, abychom mohli vstoupit do souladu s naším vyšším já. Během této doby jsme povoláni, abychom si více uvědomovali všechna omezení nebo těžkost, která zažíváme, své hranice (nebo jejich nedostatek) a základy, na kterých jsme postavili svůj život. Když se na nás objeví jakékoli spouštěcí mechanismy, je naším úkolem to uznat, převzít více odpovědnosti za sebe a život, který vytváříme. Naše minulost nás pronásleduje, je důležité, abychom pochopili, že vše, co se právě teď ukazuje, je lekcí nebo připomínkou toho, co zůstalo nevyléčeno. Počítejte s tím, že se objeví nějaké nevyřešené situace z vaší minulosti a vyrovnání dluhů. Jakmile je karma znovu vyvážena, posouváme se vpřed s novými základy a hranicemi, které nás podporují v posilování našich vztahů, naší motivace a našich návyků. Ve Vodnáři nás retrográdní Saturn žádá, abychom si více uvědomovali způsob, jakým podporujeme naši komunitu a kolektiv jako celek. Věnujeme se vnitřní práci, abychom se dostali přes všechny strachy, blokády nebo úzkosti a abychom překonali omezení, která jsme si sami na sebe položili. 

Na rozdíl od retrográdního Merkuru (který nás neustále sráží k zemi, dokud nemáme pocit, že už to nevydržíme, nemám pravdu?), retrográdní Saturn vynese naše stíny na světlo a vytvoří rozmazání mezi minulostí, přítomností a budoucností jemnějším způsobem. .

Během této doby se snažte vyrovnat všechny nezaplacené dluhy, poučit se z minulých chyb a překonat jakoukoli nevyrovnanou karmu.

Tento retrográdní pohled nás žádá, abychom se zamysleli nad základy, které jsme vybudovali – jak silné jsou? Investujeme do sebe tím nejlepším možným způsobem? Pokud ne, nyní je ideální příležitost vytvořit plán a změnit naše priority vpřed.

Jakmile se začneme cítit povoláni, abychom se zasekli v nějaké vážné práci se stíny a vnitřním léčením, začneme chápat hluboce zakořeněné obavy, které nás nutí sabotovat. Při tom si začínáme uvědomovat, co nám bránilo přijímat závazky, rozumět sami sobě nebo vědět, co skutečně chceme.

Abychom toto období zvládli co nejefektivněji, musíme se naučit náročné lekce, se kterými jsme se znovu a znovu potýkali. Když vynaložíte úsilí na uzdravení, vaší odměnou bude nesmírný osobní růst a vyrovnání vpřed.

Jak se naše podvědomí dostává do vědomí a my si uvědomujeme, co musíme změnit, naše karmické váhy se znovu vyrovnávají, abychom mohli pokročit vpřed s čistým štítem. I když se to může zdát ohromující a plné, zvláště po hurikánu, kterým byl Merkur retrográdní v Blížencích/Býku, je to pozitivní tranzit, který podpoří náš růst a sladění.

Saturn je retrográdní od 4.6.2022 až do 23.10.2022

S láskou Helena

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz