Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Retrográdní Cheirón ( Chiron ) 19. 7. - 23. 12. 2022
01.08.2022
Astrologie

Retrográdní Cheirón ( Chiron ) 19. 7. - 23. 12. 2022

Zraněný léčitel zahájil svůj retrográdní tranzit v ohnivém kardinálním znamení Berana.

Když Cheirón ( nesprávně Chiron) cestuje retrográdně, je nám nabídnuta příležitost otevřít své vlastní rány a naučit se je používat jako zdroj inspirace a posílení spíše než jako bolest.

Během této doby můžeme zjistit, že se naše staré spouštěče znovu objevují a objevují se v našich životech – ať už prostřednictvím starých lidí a situací, nebo stejných opakujících se lekcí maskovaných jako nový scénář.

Ať tak či onak, zaměření vaší pozornosti na to, abyste se stali nejsladěnější verzí sebe sama, vás bude podporovat během tohoto tranzitu.

Cheirón, známý jako raněný léčitel, právě zahájil svůj retrográdní pohyb ve znamení Berana. Cheirón je asteroid, který byl pojmenován po kentaurovi z řecké mytologie Cheirónovi, který byl známý jako skvělý léčitel, ale když byl zraněn, nedokázal se sám uzdravit. V astrologii představuje asteroid Cheirón naše největší slabosti, naše osobní traumata nebo traumata z minulých životů, která si s sebou denně neseme – ať už na vědomé nebo podvědomé úrovni. Představuje naše nejhlubší obavy a naše nejistoty – ty, které nás zasáhly na úrovni duše.

V tomto retrográdním Cheirónu je ve znamení Berana, vládne mu akční Mars a je známý tím, že je netrpělivý, ohnivý a soutěživý, můžeme cítit pocit frustrace, naléhavosti nebo hněvu, když nás naše rány začnou spouštět. Vzhledem k tomu, že Beran to považuje za obzvláště nekomplikované pocity, tento retrográdní nás přiměje k tomu, abychom se chtěli prosadit vpřed a získat sílu prostřednictvím jakéhokoli léčení. I když nám odhodlání této energie může dobře posloužit, je důležité, abychom uvědoměle zpomalili a udělali náš léčebný proces krok za krokem.

Tento retrográdní čas je časem hlubokého vnitřního léčení, kdy naše potlačené emoce vycházejí na povrch. V Beranu jsme podporováni, abychom našli sílu, odvahu a sebevědomí, které potřebujeme, abychom se postavili svým zraněním čelem, proměnili naše jizvy v lekce, které nás budou inspirovat a motivovat a dodají nám tolik potřebnou sílu jít vpřed. Je nám předkládáno nespočet příležitostí podívat se dovnitř a konfrontovat pocity, které jsme místo zpracování potlačovali.

V době retrográdního Cheirónu se budeme potýkat s jakýmkoli nevyléčeným traumatem, budeme nuceni cítit své emoce a být upřímní k tomu, proč se právě cítíme. Můžeme se také sami zaměřit na způsoby, kterými si sami sebe nectíme, ať už je to mlčení o záležitostech, které jsou pro nás důležité, nebo potlačování vlastních emocí. S využitím energie tohoto retrográdního se můžeme zaměřit na to, abychom se stali nejsladěnějšími verzemi sebe sama, a to jak na individuální, tak na kolektivní úrovni. celkově můžeme očekávat, že propracujeme své stínové já, když si uvědomíme důležitost sebelásky a péče o sebe.

Helena

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz