Desátek achát karneol

 

Achát stabilizuje auru - ruší a přetváří negativní energie na pozitivní energie. Při citových zklamání nám pomáhá dávat odvahu k hledání nové lásky.

Karneol uzemňuje mysl i tělo, odstraňuje rušivé myšlenky, představy a závislostí všeho druhů, chrání nás před negativními energiemi, zvyšuje sebedůvěru, důvěru k ostatním.

Dostupnost Skladem (1 ks)
149 Kč
   
Kategorie Růžence z minerálů
 

Achát je úžasný minerál, který má různou škálu barevných odstínů. Různé barvy achátu tím pádem čistý různé čakry

Potřebujete podpořit sebedůvěru a poznat sám sebe? Achát vám dodá sílu a rovnováhu v citech, tělesnou a i rozumovou. Odhaluje skryté okolnosti a tím překonává negativní pocity - zlobu, zahořklost a odstraňuje vnitřní napětí, co v sobě dusíme. Tím posiluje soustředění a dodává odvahu k praktickým rozhodnutí a upřímností sám k sobě. Achát navozuje pocit bezpečí.

 

Očista a nabíjení achátu
Achát čistíme pod proudem vody nebo přes noc v misce s vodou a křišťálem. Achát se nabíjí libovolně dlouho na slunci.

 

Karneol se používá k ochraně a povzbuzení člověka. Vibrace karneolu v nás probouzí sexualitu, vitalitu, radost a hravost. Karneol má zemskou energie a rezonuje s druhou sakrální čakrou, ale blahodárně působí i první kořenovou čakrou. Energie karneolu je vhodná pro všechny snílky, kterým chybí kontakt s realitou, žijí v minulosti a hledají naději v budoucnosti s tím, že něco se samo změní. Je to kámen TADY A TEĎ, zprostředkovává kontakt s realitou.

Karneol uzemňuje mysl i tělo, odstraňuje rušivé myšlenky, představy a závislostí všeho druhů, chrání nás před negativními energiemi, zvyšuje sebedůvěru, důvěru k ostatním.

Očista a nabíjení karneolu
Karneol čistíme pod proudem vody. Karneol nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

 

Další výrobky z karneolu najdete zde.