Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Sezóna Blíženců
21.05.2022
Astrologie

Sezóna Blíženců

K posunu v kolektivní energii dochází, když přecházíme z pomalé, uvolněné sezóny Býka do rychlejší a společenštější sezóny Blíženců. Blíženci, kterým vládne Merkur, nás nutí soustředit se na způsob, jakým komunikujeme, jednáme s ostatními a stýkáme se, takže můžeme očekávat, že se naše sociální kalendáře začnou znovu evidovat. Naše přátelství nabíjí energii a naše konverzace plynou hladce, zvláště když 3. června skončí retrográdní Merkur. Zaměřujeme-li svou energii na vnější svět kolem nás, sezóna Blíženců nám také přináší tolik potřebnou spolupráci, nové příležitosti k učení a nové nápady, zejména v podnikání. Můžeme očekávat, že se budeme cítit jasnější a znovu zažehneme plamen tvých tvůrčích vášní a zaměříme se na intelektuální stránku života s procházející intenzivní mentální energií.

Sezóna Blíženců celkově přináší nové perspektivy a nové začátky, protože se odkláníme od těžkosti období zatmění a dostáváme se do lehčí, vzdušné energie, přináší s sebou lekce, které jsme se právě naučili, a zanechává za sebou vše, co nás brzdilo.

Zaměření na komunikaci, příležitosti k učení, naše sociální vztahy, prožívání více života, ponoření se hlouběji do našich kreativních vášní a spolupráce.
Opouštíme tíhu období zatmění a vstupujeme do lehčí energie vzdušných Blíženců.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz