8.-11.12.22 budu na trzích. Skladovou dostupnost upravím po skončení. Děkuji za pochopení.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Blog
 3. Astrologie
 4. Sezóna Býka

Sezóna Býka

Jakmile se začneme opouštět ohnivou energií období Berana, která se šíří obličejem, život se kolem nás začne zpomalovat a slunce se přesune do stálého a smyslného znamení Býka. Slunce vstoupilo do Býka na další čtyři týdny a přináší nám klidné vibrace a příležitost vytvořit klid v našich životech. Býk přeruší naši energii, když nás vytáhne z rychle se rozvíjející sezóny Berana. ⁠Období Býka nám poskytuje příležitosti, které potřebujeme, abychom se zastavili, zpomalili a užili si život a dopřáli si všechny jednoduché radosti, které nabízí, jako je jídlo, sex a peníze. Během této doby ustupte a přemýšlejte o tom, co přináší do vašeho života největší hodnotu, a věnujte čas tomu, abyste se vrátili do vztahů, na kterých záleží nejvíce, zvláště do toho, který máte sami se sebou.

V této sezóně si najděte čas na spojení se Zemí. Přivoňte si k rozkvetlým květinám kolem sebe, vnímejte slunce na svých ramenou a choďte bosí po zemi. Prostřednictvím těchto spojení pociťujte klidnou energii zaplavující vaši vibraci. Až se usadíte sami v sobě, pociťte svou hodnotu, odolnost a kreativitu. Važte si toho, kdo jste, a ctěte každou energii, kterou ve svém těle držíte.

Býk nás učí vážit si sebe sama a zvyšovat svou sebehodnotu. Sebehodnota se utváří, když si uvědomíte, že jste hodni všech věcí jednoduše tím, že jste. Nemusíte nic dělat ani proskakovat žádné obruče. Stojíš za to, co si přeješ, protože jsi to ty. Z tohoto cenného místa můžete přilákat hojnost ve všech podobách, včetně podpory k nepřetržitému tvoření. Srovnejte se sami se sebou, se svým klidem, svou hodnotou a svou hojností během tohoto období pomalého růstu.

V období zatmění můžeme očekávat i vlny. Intenzivní energie a změny, které nás budou provázet po celý měsíc. Energetické přesuny do kolektivu z této energie zatmění budou doprovázeny další potřebou zpomalit a uzemnit se, protože Býk s sebou přináší druhý retrográdní Merkur v tomto roce. Všechny tyto změny a posuny budou fungovat ve váš prospěch, pokud s nimi budete plynout – pamatujte, že vesmír nás přelaďuje s tím, co oba chceme a potřebujeme, takže důvěra v něj otevírá (a zavírá) dveře, které podpoří naši celkovou kvalitu života.

Se Sluncem v Býku se budeme všichni cítit více: uzemnění, spojení se zemí, trpělivější, spojení se sebeláskou a spojení s naší prací! Tato sezóna přinese kreativitu a umožní nám se hlouběji propojit s matkou přírodou a být více v kontaktu se svým fyzickým okolím.

Zde jsou 3 věci, které byste měli dělat v sezóně Býka:

Trávit čas s matkou přírodou:

 • Je čas vstát nohama na zemi a cítit vítr ve vlasech.
 • Projděte se přírodou a kochejte se její krásou.

Připojení k rostlinám:

 • Obejměte strom, poslouchejte vítr ve stromech, přivoňte si ke květině, držte rostlinu u její základny a poslouchejte, jak se cítíte.
 • Život rostlin je v tomto období velmi aktivní, naslouchejte jeho moudrosti.

Uzemněte se:

To může vypadat mnoha různými způsoby.

Některé příklady:

 • Uspořádání vašeho domova.
 • Vytváření větší stability.
 • Sedět na zemi a dýchat.
 • Meditování a představování si kořenů, které rostou z vaší páteře dolů do Matky Země.

Užijte si kouzlo této sezóny Býků!

Hodně lásky,

Helena

****

WOOHOOOOOOOOOOOOO
Vymanili jsme se z rychlého tempa a shonu oblastí života a nyní směřujeme k pomalé, smyslné energii sezóny Býka.
Toto období je o jednoduchých radostech života – dobré jídlo, dobrý sex, dobrá společnost a dobré zacházení se sebou.

Období Býka je doprovázeno obdobím zatmění, které může mít tendenci přinést nějakou chaotickou energii. To není absolutně nic, co by vás znepokojovalo, pokud jste ochotni zpomalit a uvolnit cokoliv, co vesmír ukazuje, že už pro vás není, abyste mohli otevřít nové dveře.

Těší se ještě někdo na sezónu Býka tak jako já!? 🤪🤪🤪

Níže označte svého oblíbeného Býka.👇🏼

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz