Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
30.09.2022 Astrologie
Sezóna Vah
Když vystoupíme z obzvláště obtížného období Panny, které nás přimělo reflektovat a restrukturalizovat všechny naše zvyky a rutiny praktickým (a přest... číst celé
25.09.2022 Astrologie
Novoluní ve Vahách
Novoluní ve Vahách, 25. září, vám dává příležitost definovat svůj vztahový prostor a zasadit semínka pro zdravé vztahy ve vašem životě. Při novoluní v... číst celé
10.09.2022 Astrologie
Úplněk v Rybách 10. 9. 2022
Jsme plně podporováni v uvolňování karmických vazeb. Použijte jakékoli napětí nebo přemožení, které můžete cítit, abyste identifikovali své spouštěče,... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Sezóna Panny
25.08.2022
Astrologie

Sezóna Panny

Po 4 týdnech, kdy Slunce svítilo svými paprsky na zábavného, ohnivého Lva, pro nás oficiálně nastala sezóna, abychom upřednostnili to, co je v tuto chvíli OPRAVDU nejdůležitější.⁠ Z ohňů Lví sezóny vstupujeme do uzemňovací energie Panny. Božsky ženská a intuitivní Panna nás přivádí do kontaktu s tou částí nás samých, která ví, co chce, a jak to projevit.⁠ Buďte připraveni využít tento měsíc k očištění svého života a odstranění všeho, co nefunguje, abyste se mohli PLNĚ pustit do toho, co bude. Toto je období bohyně, které nás vede, abychom vstoupili do naší síly a zvýšili naše vibrace a vědomí. Vrátit se domů k sobě a připomenout si, jak jsme hodní a úžasní. Je čas zaměřit se na to, co můžete tomuto světu nabídnout a jak tam můžete rozzářit své jasné světlo.

Když se dostáváme z chaotické a rušné sezóny Lva, je čas, abychom zpomalili a zaměřili se na praktickou a uzemněnou stránku života. Když slunce vstupuje do Panny, stáváme se uspořádanějšími, organizovanějšími a zaměřenými na menší detaily. Přeorganizovali jsme své plány, rutiny a životy, uklidili to, co nám již energeticky neslouží, a vytvořili prostor, abychom se mohli soustředit na to, na čem skutečně záleží: naše zdraví, blahobyt a naše cíle.

Jelikož je Panna známá svou praktickou (a někdy drsnější) povahou, může být pro nás v této sezóně obtížné se spojit s ostatními, takže je důležité přemýšlet o našich myšlenkách a komunikaci (zejména když vstupujeme do retrográdního Merkuru). A dbejte na procvičování empatie. Je také důležité, abychom se zdrželi posedlosti všemi menšími problémy místo toho, abychom se dívali na větší obraz. Celkově nám tato sezóna Panny dává tolik potřebný reset, abychom dostali naše cíle a životy zpět do správných kolejí.

To, co bylo v tomto roce dosud postaveno, je třeba doladit, upravit, analyzovat očima Panny a věnovat pozornost detailům. Cílem není dokonalost, ale efektivita. Stejně jako zdravé tělo využívá energii mnohem lépe než to, které nese nemoc, je zde i sezóna Panny, aby pomohla analyzovat „nemoc“ v našem životě a vyléčit ji, očistit. Tímto způsobem můžeme pokračovat v růstu, aniž by nás nic zastavilo.

*Nezapomeňte popřát svým oblíbeným Pannám všechno nejlepší k narozeninám!

*****

Přesouváme se do praktičtější a uzemnější stránky života, když slunce vstupuje do Panny. Tato sezóna nám dává příležitost resetovat naše cíle, dostat se do praxe a pracovat na nich a zároveň se zamyslet nad tím (a vynechat) to, co již neslouží.
Během této doby je důležité si připomenout, že neexistuje nic takového jako absolutní dokonalost, takže buďte laskaví.

 

AKTUALIZOVÁNO 31. 8. 2022

Ona je Panna
Se sezónou v plném proudu si můžeme vážit všeho, co je Panna.
Odhodlaná, věrná, dávající, chytrá, se vší láskou k rozdávání.

Je praktická, odhodlaná a vtipná, vyzbrojená moudrostí tisíců životů, které předcházely. Je analytická a pracovitá, vždy hledá hlubší znalosti a porozumění a způsoby, jak může využít svou moudrost k hlubšímu poznání a porozumění a způsoby, jak může svou moudrost využít k největšímu dobru.

Je klidná a autoritativní, přesto si je přehnaně vědoma své vlastní intenzity s potřebou neustále se zdokonalovat. Je pokornou a laskavou dárkyní, která touží potěšit druhé a sloužit jim a nabízí podporu, kdekoli je to možné. Je hnaná, usiluje o dokonalost a dosažení všeho, na co si dala srdce. Je čistě účelová s vyššími motivy a přizpůsobuje se každému promyšlenému a upřímnému rozhodnutí, které učiní. Je čistě účelová s vyššími motivy a přizpůsobuje se každému promyšlenému a upřímnému rozhodnutí, které učiní. Její krásná a kreativní mysl je jejím největším darem. Je sluncem i bouří za deštivého dne. Ona je Panna.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz