8.-11.12.22 budu na trzích. Skladovou dostupnost upravím po skončení. Děkuji za pochopení.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Sezóna Vah
30.09.2022
Astrologie

Sezóna Vah

Když vystoupíme z obzvláště obtížného období Panny, které nás přimělo reflektovat a restrukturalizovat všechny naše zvyky a rutiny praktickým (a přesto poněkud brutálním) způsobem, přecházíme do období Vah, které je celé o nalezení rovnováhy, přivítání míru a obnovení harmonie.

Tato sezóna začíná šesti planetami v retrográdní poloze a přichází se zvýšenou energií, takže je nyní více než kdy jindy důležité, abychom zůstali soustředěni, když se objeví výzvy, s vědomím, že lekce, které přicházejí do hry, jsou pro naše nejvyšší dobro. Jelikož Vahám vládne Venuše, paleta romantiky a krásy (stejně jako náš sedmý dům, planeta romantických partnerství), dostáváme čas a energii, abychom se zaměřili na naše partnerství.

Rovnováha je klíčová, protože si začínáme stále více všímat toho, co nám již nefunguje, a nadále se proléváme vrstvami sebe sama, které již neslouží. Během této doby je důležité, abychom byli ochotni přistoupit na jakékoli potřebné kompromisy a vystoupit ze svého ega na místo lásky, nepochopení a soucitu. Jasná komunikace je naprosto nezbytná, proto nezapomeňte pečlivě volit slova a naslouchejte s otevřeným srdcem a myslí.

Veškeré nespravedlnosti, které byly přítomny ve vašem životě, jsou také v tomto období překonávány a karma se obnovuje. Celkově je důležité zkontrolovat sami sebe a zjistit, které oblasti vašeho života vyžadují více pozornosti a kterým věnujete příliš mnoho času a energie.

*******

Zaměřujeme se na obnovení rovnováhy.
Obnovujeme harmonii našich vztahů – těch, které máme s ostatními, se sebou samými a s našimi financemi a zvyky.
Stojíme za tím, co je správné a spravedlivé.
Vracíme pocit klidu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz