Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
28.06.2022 Astrologie
Retrográdní Neptun 28. 6. - 4. 12. 2022
Posouváme se kupředu s možností zamyslet se nad našimi cíli a sny a přehodnotit, zda jsou stále v souladu s tím, kdo jsme v našem samém jádru. číst celé
27.06.2022 Astrologie
Aktualizace energie a novoluní v Raku 29.6.2022
Týden, který je před námi, bude intenzivní. Vzhledem k tomu, že Neptun je retrográdní, bude novoluní v Raku a Venuše se přesouvají do Blíženců během j... číst celé
24.06.2022 Minerály
Křišťálové koule: Průvodce jejich původem a jak je používat
Oblíbeným motivem, který se znovu a znovu objevuje v mystice a umění věštění, je křišťálová koule. Na této světelné kouli je něco, co nás k ní přitahu... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Sezóna zatmění
26.04.2022
Astrologie

Sezóna zatmění

Pokud se v tuto chvíli cítíte ohromeni, zmatení nebo úzkostní, není to žádné překvapení. Momentálně jsme v sezóně zatmění. Toto je čas, kdy osud zavolá. Jakékoli napětí, rychlé změny nebo intenzivní posuny, které vás právě teď čekají, jsou pro váš růst NEZBYTNÉ – i když to bolí!

Jak se právě cítíte? Ne vážně, jak se cítíte?

Pokud se cítíte úzkostlivě, ohromeni, zmatení, na rozpacích, nervózní nebo prostě ztracení – sezóna zatmění je pro vás DOBRÁ. To je jasné znamení, že máte ve svém životě trápení, které vám neslouží, nebo že musíte udělat nějaké změny, abyste se znovu nasměrovali na svou cestu, abyste se mohli přesunout tam, kde máte být.

Během příštího měsíce bychom se měli připravit na velké změny. Buďte připraveni jít s proudem a zůstaňte otevření všemu, co se vám vesmír může rozhodnout hodit do cesty (nebo hodit z cesty).

Jít proti tomu, co je pro vás jasně vytvořeno (nebo není vytvořeno), pouze dále oddálí vaše sladění, takže je důležité, abyste se tím příští měsíc prošli s otevřeným srdcem a myslí.

Už jste začali vidět, jak se trhliny objevují v nějakých situacích, vztazích nebo zkušenostech ve vašem životě? Je čas zamyslet se nad tím, co je třeba uvolnit, co je třeba zlepšit a co změnit.

Naopak – někteří lidé to mohou příští měsíc dokonce překonat, protože strávili tolik času a energie vkládáním (stínové) práce a upřednostňováním sebepéče a sebezdokonalování. 

Jediné, co mohu říci, je toto – nenechte se nikým vést k tomu, abyste si mysleli, že období zatmění je nejhorší a nejděsivější období v roce. Je to jen další příležitost dokázat, že jsme ochotni naslouchat změnám, které potřebujeme, abychom dostali to, co chceme. Přestože proces duchovního růstu může být konfrontační a někdy bolestivý, je to tak, takže stojí za to.

Jsme ve fázi před stínem sezóny zatmění. Vřele doporučuji pozastavit všechny rituály aktivních projevů a nabíjet své krystaly, dokud sezóna zatmění neskončí. Tato sezóna zatmění Býka-Štíra prochází s vysoce chaotickou a vysoce spouštěcí energií. Zaměřte se na uvolnění, odevzdání se, reflexi, přezkoumání, LÉČENÍ.

Sezóna zatmění skončí 24. května 2022 (toto je fáze po stínu, týden po úplňku ve Štíru).

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz