• 1 z 7
 

Minerální slon tygří oko

 

Hledáte amulet, který je pro štěstí a zároveň Vás dobije? Vyberte si ten, který Vás první přitáhne. Jeho energii potřebujete. Chcete dát slona jako dárek? Tak při výběru myslete na danou osobu. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
449 Kč
   
Kategorie SÍLA ZEMĚ
 

Tygří oko nás chrání proti nepřátelským myšlenkám a kletbám, nosil se jako talisman. Učí nás správně použít směr abychom dosáhli svých cílů, rozliší přání zbožním a tím, co ve skutečnosti potřebuje. Upozorňuj na chyby, které máte překonat. Jestli řešíte dilema, vnitřní boj, svojí pýchu, tvrdohlavost, neumíte uznat vlastní cenu, jste sebekritičtí, tak doporučuji tygří oko, které je výborný na mentální nerovnováhu a poruch osobnosti. Jestli jste na někom závislí, tak tygří oko vás vybízí, aby jste se odhodlali ke změnám.


Tygří oko vyrovnává rovnováhu energie jin a jang v těle, zbavuje deprese a zlepšuje náladu.
Tygří oko náleží pupeční čakře, uzemňuje a umožňuje projevit vůli a zároveň změny, které vnikly ve fyzickém těle zakódovat.


ČIŠTĚNÍ A DOBÍJENÍ TYGŘÍHO OKA
Tygří oko vyžaduje častější očistu, nejlépe jednou týdně. Čistí se pod vlažnou tekoucí vodou. Tygří oko se nabíjí spolu s křišťálem nebo slunečními paprsky přibližně 2 hodiny.

Další výrobky z tygřího oka najdete zde.

 

Velikost slona je cca 4x3 cm.

Další výrobky najdete zde.

5492-12

5492-145492-24