• 1 z 2
 

Ametyst surový

 

Ametyst je mocný a ochranný kámen. Chrání před psychickým útokem, přeměňuje energii na lásku a chrání nositele před všemi druhy poškození, včetně geopatického nebo elektromagnetického stresu a špatných přání od ostatních. Ametyst je přírodní sedativum, uvolňuje stres a napětí, zklidňuje podrážděnost, vyrovnává výkyvy nálad, zahání hněv, vztek, strach a úzkost.

Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Skladem (3 ks)
Varianta
25 Kč 35 Kč od 25 Kč
   
Kategorie SÍLA ZEMĚ
 
Vibrace fialového ametystu má velké spirituální vibrace a silnou očistnou moc. Ametyst je mystický minerál a je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára).
 
Potřebuje pomoci přijímat nové myšlenky a schopnost rozhodnout se? Tak doporučuji ametyst, který posílí vaše zdravé racionální uvažování a dá vám i duchovní vhled. Tiší mysl a zlepšuje soustředění. Otevírá brány do jiného světa, než je náš, často se používá při meditacích i věštění.
 
Energie ametystu pomáhá zpracovat a rušit negativní energii (emoce), jako je smutek, strach, vztek, lítost, obavy, ale zároveň vám pomůže s vyrovnáním se se ztrátou a zklidňuje. Energii agresivity proměňuje v energie lásky, brání tím jedince proti psychickým útokům. 
 

Jak čistit a nabíjet minerál ametystu
Ametyst očistíme pod tekoucí vodou nebo dáme přes noc do misky s vodou a křišťálem. Ametyst lze také nabít libovolně dlouho na denním světle, avšak ne přímo na slunci (minerál by vybledl).
 
Další výrobky z ametystu najdete zde.