Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Obelisk labradorit

 
Obelisk symbolizuje životní sílu, stabilitu a ochranu. Je skvělý ochránce proti energetickým útokům a negativní energii. Jestli trpíte často špatnou náladu nebo máte deprese, tak jeho vybroušený hrot je nositelem přesně definovanou energií, která  harmonizuje vaší duši a přinese novou vášeň pro život.
Dostupnost Skladem (1 ks)
399 Kč
   
Kategorie Sošky a amulety
 

Když stojí obelisk v místnosti, svou energií soustřeďuje naši pozornost. Jeho andělé nám pomáhají držet se zpříma v situacích hledání směru a rozhodování.

Obelisk není vhodný k přikládání na tělo. Měl by stát, aby mohla působit stabilizující síla andělů. Nicméně je možné při léčení postavit obelisk za hlavu a k chodidlům. Nad hlavou vhánějí andělé proud průzračné, cílené energie do myšlenek a myšlenkových vzorů, posilují naši víru. U chodidel vnášejí andělé jasno do dalších kroků, neochvějnost a vytrvalost. 

Tajemný polodrahokam labradorit je charakteristický kovovým leskem s irizujicí hrou barev (labradorescence). Labradorit je esoterický kámen pro vědění. Je skvělým průvodcem při cestách do jiných světů. Máme-li potlačené vzpomínky z minulosti, tak labradorit je je vynáší z podvědomí a umožňuje ním je pochopit. Tento kamen nám dodá vytrvalost a sílu, sílu v sebe sama, potlačuje strach. Spolu křišťálem má labradorit větší energii a tím nás podporuje v rozvoji naší intuici.

 

 

 

 

OBELISK A LEVANDULE