Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Obelisk obsidián

 
Obelisk symbolizuje životní sílu, stabilitu a ochranu. Je skvělý ochránce proti energetickým útokům a negativní energii. Jestli trpíte často špatnou náladu nebo máte deprese, tak jeho vybroušený hrot je nositelem přesně definovanou energií, která  harmonizuje vaší duši a přinese novou vášeň pro život.
Dostupnost Skladem (1 ks)
399 Kč
   
Kategorie Sošky a amulety
 

Když stojí obelisk v místnosti, svou energií soustřeďuje naši pozornost. Jeho andělé nám pomáhají držet se zpříma v situacích hledání směru a rozhodování.

Obelisk není vhodný k přikládání na tělo. Měl by stát, aby mohla působit stabilizující síla andělů. Nicméně je možné při léčení postavit obelisk za hlavu a k chodidlům. Nad hlavou vhánějí andělé proud průzračné, cílené energie do myšlenek a myšlenkových vzorů, posilují naši víru. U chodidel vnášejí andělé jasno do dalších kroků, neochvějnost a vytrvalost. 

Obsidián je přiřazen planetě Saturn a je velmi silný ochranný minerál. Chrání nás před zlem, magickými a negativními útoky. Vede nás do nejhlubšího nitra, pomáhá nám vyřešit rozpory, které máme v podvědomí. Snadněji se oprostíte od vnějších vlivů a podporuje naše vlastní síly a schopnosti. Obsidián je vhodný nosit nebo ho mít při sobě v důležitých rozhodnutích nebo zkouškách.

 

 

OBELISK A LEVANDULE