Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Obelisk růženín

 
Obelisk symbolizuje životní sílu, stabilitu a ochranu. Je skvělý ochránce proti energetickým útokům a negativní energii. Jestli trpíte často špatnou náladu nebo máte deprese, tak jeho vybroušený hrot je nositelem přesně definovanou energií, která  harmonizuje vaší duši a přinese novou vášeň pro život.
Dostupnost Skladem (1 ks)
399 Kč
   
Kategorie Sošky a amulety
 

Když stojí obelisk v místnosti, svou energií soustřeďuje naši pozornost. Jeho andělé nám pomáhají držet se zpříma v situacích hledání směru a rozhodování.

Obelisk není vhodný k přikládání na tělo. Měl by stát, aby mohla působit stabilizující síla andělů. Nicméně je možné při léčení postavit obelisk za hlavu a k chodidlům. Nad hlavou vhánějí andělé proud průzračné, cílené energie do myšlenek a myšlenkových vzorů, posilují naši víru. U chodidel vnášejí andělé jasno do dalších kroků, neochvějnost a vytrvalost. 

Růženín je kamenem nepodmíněné čisté lásky, míru a emocí. Má uklidňující účinek. Chcete přilákat lásku? Tak už nemusíte hledat nic jiného, růženín je ideální. Růženín je učitel citů, v existujících vztazích obnovuje důvěru. Velikost 5-8 cm

 

 

 

 

OBELISK A LEVANDULE