• 1 z 3
 

Obelisk sodalit

 
Obelisk symbolizuje životní sílu, stabilitu a ochranu. Je skvělý ochránce proti energetickým útokům a negativní energii. Jestli trpíte často špatnou náladu nebo máte deprese, tak jeho vybroušený hrot je nositelem přesně definovanou energií, která  harmonizuje vaší duši a přinese novou vášeň pro život.
Dostupnost Vyprodáno
399 Kč
Kategorie Sošky a amulety
Položka byla vyprodána...
 

Když stojí obelisk v místnosti, svou energií soustřeďuje naši pozornost. Jeho andělé nám pomáhají držet se zpříma v situacích hledání směru a rozhodování.

Obelisk není vhodný k přikládání na tělo. Měl by stát, aby mohla působit stabilizující síla andělů. Nicméně je možné při léčení postavit obelisk za hlavu a k chodidlům. Nad hlavou vhánějí andělé proud průzračné, cílené energie do myšlenek a myšlenkových vzorů, posilují naši víru. U chodidel vnášejí andělé jasno do dalších kroků, neochvějnost a vytrvalost. 

Sodalit patří mezi modré kameny s nejintenzivnější vibrací, je to velmi duchovní kámen, spojuje logiku s intuicí, zklidňuje a rozvíjí mysl, dodá nám odvahu, zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti. Vibrace sodalitu prohlubuje koncentraci a meditaci a tím snadněji porozumíte stavům vašeho života a přijímáte sami sebe. Sodalit podněcuje majitele, aby zůstal věrný sám sobě a všemu, v co věří. Posiluje schopnost myslet do hloubky. Tento modrý kámen nás chrání před konflikty, obavy, pocity viny a fobií.

Sodalit je přiřazený čakře třetího oka.

 

 

 

OBELISK A LEVANDULE