• 1 z 3
 

Svíčka čakra 1 - kořenová Muladhara

 

Vyvážená směsice vůní skořice, řebříčku a muškátového ořechu povzbudí a zharmonizuje energie ve vaší kořenové čakře Muladhara, která odpovídá tématům: jistota, ochrana, důvěra, síla, pevnost, odolnost, chuť do života, akce.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
59 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

Svíčka čakra 1 - kořenová Muladhara

Čakrová svíčka pro kořenovou čakru Muladhara je vyrobena z vonného vosku, má výraznou vůni (i při hoření), která napomáhá posílení našich "kořenů". Tato vůně je velmi příjemnou směsicí vůní řebříčku, muškátového ořechu a skořice. Svíčka neobsahuje žádné umělé prvky ani potisky, které by mohly mít vedlejší účinky a vlivy. Vzhledem ke svým aromaterapeutickým vlastnostem je určena pro povzbuzení a harmonizaci první kořenové čakry, zvané Muladhara.

Muladhara (Muladára) - kořenová čakra, čakra základu
Muladhara je umístěna zhruba v poloviční vzdálenosti mezi řitním otvorem a genitáliemi, její barva je sytě červená či rudá.
Čakra základu, jak název napovídá, je spojená s našimi kořeny, se zemí, její energií a s činnostmi, které se zemí souvisí. Čakra Muladhara představuje tělesnou vůli být, existovat. Je spojena s prožíváním nejzákladnějších aspektů existence jako je potřeba jíst, pít, být v bezpečí nebo v teple, přežít.

Disharmonie první čakry (tedy buď přebytek či nedostatek energie v této čakře) může způsobit nestálost, nejistotu, nechuť k životu, pocit ohrožení, strach ze života, málo energie, sklony k požitkářství. Na tělesné úrovni se disharmonie v první čakře projevuje problémy a nemocemi spojenými s kostmi, zuby, páteří, tlustým střevem, tvorbou krve a konečníkem.

 

 

Průměr a výška svíčky
4,5 x 4,5 cm

Bezpečnostní opatření
Vyjměte svíčku z obalu a uložte ji na nehořlavý povrch. Nejlépe do sklenice na svíčky. Zapálenou svíčku uložte z dosahu dětí a nenechávejte ji bez dozoru.