• 1 z 3
 

Svíčka čakra 2 - sakrální Swadisthana

 

Aromaterapeutická svíčka s vůní cedru, smrku a rozmarýny je určena pro posílení a harmonizaci energií druhé čakry Swadisthana. Tato čakra zodpovídá za emoce, vztahy, sexuální energii a tvořivost.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
59 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

Svíčka čakra 2 - sakrální Swadisthana

Čakrová svíčka pro sakrální čakru Swadisthana je vyrobena z vonného vosku, má výraznou vůni (i při hoření), která napomáhá posílení energií této druhé čakry. Tato vůně je velmi příjemnou směsicí vůní cedru, rozmarýny a smrku. Svíčka neobsahuje žádné umělé prvky ani potisky, které by mohly mít vedlejší účinky a vlivy. Vzhledem ke svým aromaterapeutickým vlastnostem je určena pro povzbuzení a harmonizaci druhé čakry Swadisthana.

Swadhisthana (Svadištána) - sakrální čakra
Svadhistana čakra, umístěná v místě našeho podbřišku, nás učí vztahu "já a ty", podílí se na bohatství našeho emočního, kreativního i sexuálního života. Původně jednotná energie ze základní čakry se v oblasti druhé čakry rozděluje na dva polární principy - mužskou a ženskou energií, jin a jang. Druhá čakra, jejíž barvou je oranžová, nás v průběhu života učí, že tato polarita je pouze zdánlivá a naše nejhlubší podstata zahrnuje harmonicky zastoupené obě složky. Pro správnou a harmonickou funkci druhé čakry Svadhistana je tedy třeba pochopit a integrovat obě tyto složky a sloučit je v jeden jediný celek. Skrze vztahy, které si vytváříme k lidem i k věcem či jevům ve svém okolí, se učíme sebeuvědomění. Tématem druhé sakrální čakry je kreativita, náš vztah k hojnosti, výživa, sexualita, vztahy, plodnost, citlivost, smyslnost, umělecké cítění, schopnost očisty, komunikace na emotivní úrovni.

Disharmonie druhé čakry (tedy buď přebytek či nedostatek energie v této čakře) může způsobit problémy s naším vztahem k financím (hojnosti), s pocity kontroly, moci a ovládání a také s naší sexualitou. Disharmonie znamená také neschopnost sebevyjádření, sebepopírání a pocity viny. Na tělesné úrovni jsou to problémy a nemoci pohlavních orgánů. 

 

Průměr a výška svíčky
4,5 x 4,5 cm

Bezpečnostní opatření
Vyjměte svíčku z obalu a uložte ji na nehořlavý povrch. Nejlépe do sklenice na svíčky. Zapálenou svíčku uložte z dosahu dětí a nenechávejte ji bez dozoru.