• 1 z 3
 

Svíčka čakra 3 - solar plexus Manipura

 

Krásně kořeněná vůně směsi bergamotu, limetky a grapefruitu povzbudí vaše energetické centrum čakry solar plexus. Tato vůně je silně povzbudivá a optimistická..

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
59 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

Svíčka čakra 3 - solar plexus Manipura

Čakrová svíčka pro čakru Manipura, které se též říká čakra Solar Plexus, je vyrobena z vonného vosku, má výraznou vůni (i při hoření), která napomáhá posílení energií této čakry. Tato vůně je velmi příjemnou směsicí vůní bergamotu, grapefruitu a limetky. Svíčka neobsahuje žádné umělé prvky ani potisky, které by mohly mít vedlejší účinky a vlivy. Vzhledem ke svým aromaterapeutickým vlastnostem je tato svíčka určena pro povzbuzení a harmonizaci čakry Solar Plexus.

Manipura (Manipúra) - čakra solar plexus
Manipura, umístěná těsně nad pupkem, je spojená s tématy: síla osobnosti, sebevědomí, jistota, ego, naše hranice, zodpovědnost k sobě i druhým. Její barvou je žlutá a zlatožlutá. Disharmonie čakry solar plexus (tedy buď přebytek či nedostatek energie v této čakře) může způsobit nízké sebevědomí, nedostatečně vymezené hranice (které ostatní podvědomě cítí, a proto je rádi překračují), nejistotu, přecitlivělost vůči kritice, strach z odmítnutí atd. Na tělesné úrovni se nedostatek energie v třetí čakře projevuje problémy a nemocemi trávícího ústrojí, žaludku, slinivky, nadledvinek, jater a horní části střev.

 
 

Průměr a výška svíčky
4,5 x 4,5 cm

Bezpečnostní opatření
Vyjměte svíčku z obalu a uložte ji na nehořlavý povrch. Nejlépe do sklenice na svíčky. Zapálenou svíčku uložte z dosahu dětí a nenechávejte ji bez dozoru.