• 1 z 3
 

Svíčka čakra 4 - srdeční Anahata

 

Přenádherná vůně levandule, mandarinky a pomeranče harmonizuje srdeční čakru, jež je centrem bezpodmínečné lásky, soucitu a pravé odvahy.

Dostupnost Skladem (> 5 ks)
59 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

 

 

Svíčka čakra 4 - srdeční Anahata

Svíčka s vůní levandule, mandarinky a pomeranče pomáhá k posílení těchto energií 4. čakry.

Aromaterapeutickým vlastnostem je určena pro povzbuzení a harmonizaci srdeční čakry Anahata.

Anahata srdeční čakra

Je to první z horních čaker, která souvisí s duchovní tématy. Srdeční čakra Anahata najdete uprostřed hrudníku a točí se střední rychlostí a má nádherný odstín zelené. Čakra lásky, ale taktéž je to čakra mezilidských vztahů.

Její blokace způsobuje neschopnost vyjádřit lásku, ale taky ji přijímat. Vztahy založené na závislosti a posedlosti obvykle zablokují  a nepřirozeně zvětší 4 čakru. A tím dochází za následek její zmenšení a degeneraci. Nejsme schopni zažít opravdovou lásku.

Všichni jsme si zažili bolest a zklamání. Díky tomu často spojujeme lásku s bolestí a vytváříme si tak ochranu, které nás mají chránit další bolesti. Bohužel ale tato ochrana nám nedovolí se vzdát sebekontroly a prožívat tak božskou lásku. Bránit se lásce znamená se bránit všemu.

Odblokovat 4 čakru můžete i vonný tyčinkami. Doporučuji čakrové tyčinky HOLY a tibetské vonné tyčinky.

 

Bezpečnostní opatření
Vyjměte svíčku z obalu a uložte ji na nehořlavý povrch. Nejlépe do sklenice na svíčky. Zapálenou svíčku uložte z dosahu dětí a nenechávejte ji bez dozoru.

Velikost a průměr svíčky je 4,5x4,5 cm