Vonné tyčinky Goloka - Santal

 
Luxusní indické santalové tyčinky provoní váš byt překrásnou teplou a dřevitou vůní, která zklidňuje, uvolňuje, navozuje příjemnou a klidnou atmosféru.
 
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
55 Kč
   
Kategorie Vonné tyčinky a stojánky
 

Vonné tyčinky Goloka - Santal

Vonné tyčinky Goloka Santal pocházejí  z dílny nejuznávanějšího výrobce kvalitních indických vonných tyčinek. Tyto 100 % přírodní, vysoce kvalitní vonné tyčinky, jsou vyrobené ze směsi vybraných himalájských bylin a drcených vonných dřev - konkrétně santalového dřeva, nanesených na bambusové dřívko. Na hotové tyčinky je dále nanesena vrstva prášku z květů (typ masala), díky čemuž je vůně sytější, hutnější a více výrazná, typický je i hutný, linoucí se voňavý dým.

Santalové tyčinky jsou tím nejlepším společníkem pro relaxaci a meditaci. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je pro účely meditace to nejpodstatnější. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším. Sladce omamná vůně se nese po celé místnosti a navozuje inspirativní atmosféru tepla a pohodlí. Tyto tyčinky jsou skvělé především pro podzimní a zimní období, kdy člověk postrádá teplo a světlo, cítí se být unavený, bez nápadů a bez inspirace.

Obsah balení
15 g

Délka vonné tyčinky
20 cm