Karty 1.11.2020

20201031_084921

Krásný víkend,

při dnešní úplňkový výkladu nás doprovází selenit. Tento krystal otevírá korunní čakru, komunikaci s duchovnímu průvodci, podporuje telepatii. Selenit nás učí řešit problémy v klidu a snaží nás naučit, abychom pronikli k jádru věcí a uklidnili naši duši.

Výrobky ze selenitu najdete zde: /selenit/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

20201031_084742

VNITŘNÍ DÍTĚ


Význam karty: Stejně jako se staráte o malé děti tak, že jim nasloucháte, hrajete si s nimi a objímáte je, žádá si podobnou péči i vaše vnitřní dítě. Tato karta vás rovněž vybízí, abyste se sebou měli trpělivost, protože rostete a zrajete svým vlastním tempem.


Váš pocit zanedbanosti a nedocenění je velmi pravděpodobně způsoben tím, že přehlížíte potřeby svého vnitřního dítěte. Podobně jako každé dítě také vaše vnitřní dítě potřebuje každodenní péči a pozornost. K tomu patří i poskytování důsledně pozitivní zpětné vazby. Právě teď věnujte chvíli tomu, že se obejmete a řeknete si (v duchu nebo nahlas): MILUJI TĚ! JSI ÚŽASNÉ A DOKONALÉ DÍTĚ BOŽÍ!


Najdete si dnes chvíli na hraní. Může to být cokoliv od Matějské poutě nebo dětského hřiště po spontánní vykládání vtipů s přáteli. Váš nový pozitivní návyk PSTARAT SE O VNITŘNÍ DÍTĚ vám pomůže cítit se mladistvější a vitálnější a zcela jistě způsobí, že budete i výkonnější. Budete mít plno neotřelých, nových nápadů a vaši přátelé vám brzy budou říkat, jak mladě a svěže vypadáte.


AFIRMACE: INVESTUJTE DO SEBE TAK, ŽE PRAVIDELNĚ NA VŠECHNO ZAPOMENU, ABYCH SI MOHLA HRÁT A UŽÍVAT SI LEGRACE.

OSVOBOZENÍ


Význam karty: Cítíte se v určité oblasti života chyceni v pasti? Tato karta vás vybízí, ať uděláte první krok k osvobození se ode všech nepřirozených omezení.
Někdy se cítíte jako chyceni do pasti vnějších okolností. Jsme například přesvědčeni, že nás finanční nebo rodinné závazky nutí zastávat neuspokojivé zaměstnání. Bojíte se odejít z nezdravého vztahu, nechceme jej začít řešit. Možná máme pocit, že nám naše rodina nebo partner nedovolí zabývat se činnostmi, které zkvalitňují náš život, jako např. dálkovým studiem na vysoké škole nebo cvičením nejrůznějšího druhu. Je rovněž možné, že se cítíme ovládáni svými závislostmi.


Víly říkají, že když se chováme odpovědně vůči sobě, jsme odpovědnější i vůči druhým. To znamená, že když jsme šťastní, jsou i členové naší rodiny, přátelé, děti a partner rádi v naší blízkosti a my je svou silou a sebedůvěrou inspirujeme. Žádejte o pomoc při zbavování se svých strachů a v procesu osvobozování a zároveň se cítili svobodní jako ptáci, andělé a víly.


AFIRMACE: JSME SVOBORNÁ/Ý A SILNÁ/Ý. DOPŘÁVÁM SI NYNÍ RADOST Z TÉTO SVOBODY A SÍLY.

STŮJ SI NA SVÉM


Význam karty: Víly vás žádají, ať se rozhodujete na základě svých skutečných pocitů. Držte se těchto rozhodnutí a nedovolte vnějším vlivům, aby způsobily, že zakolísáte.


Když jste k sobě upřímní, víte, po čem toužíte. Přesto na vás možná druzí lidé tlačí, ať zradíte své skutečné pocity. Tato karta naznačuje, že vaše původní rozhodnutí platí a že nesmíte připustit, aby vás ovládaly vnější vlivy. Přestože je vždy moudré vyslechnout radu druhých, nedovolte, aby přišly zkrátka vaše potřeby. Nebojte se říci druhým, jak se cítíte.


Pravděpodobně zjistíte, že když říkáte, co si myslíte, objeví se nová řešení, která umožní, aby nastaly situace, které přinesou prospěch všech zúčastněným. Jakmile budou ostatní znát vaše skutečné tužby, pomohou vám nalézt způsoby, jak naplnit, aniž by ti bylo na úkor jejich potře. Nakonec budou všichni šťastnější. Ještě důležitější pak je, že když vůči sobě budete pozorní, vzroste vaše sebedůvěra a druzí vás budou uznávat za to, že si stojíte na svém.

AFIRMACE: ŘÍKÁM, CO SI MYSLÍM, MOCNĚ A S LÁSKOU. DŮVĚŘUJI SVÝM SILNÝM POCITŮM A STOJÍM SI NA SVÉM, KDYŽ SE JIMI ŘÍDÍM.

BEZPEČÍ


Význam karty: Všechny pocity nebezpečí nebo zranitelnosti se uzdravují a na jejich místo vstupuje poznání, že se již teď nacházíte v bezpečí a pod ochranou.
Cítili jste se v poslední době vystrašení nebo nejistí? Pokud ano, je tato karta signálem, že nebesa vědí o vašich pocitech a přišla vám na pomoc. Obklopují vás nebeské bytosti, které vás bez přestání milují a chrání.


Víly vám připomínají, že bezprostřední příčinou pocitu zranitelnosti jsou vaše myšlenky na číhající nebezpečí. Ve své mysli jste předali moc něčemu mimo vás. Jste přesvědčeni, že tato ,,modla’’, kterou jste si vytvořili, má moc vás zranit. Má však jen tolik síly, kolik jste jí sami přisoudili. Víly vás naléhavě žádají, abyste se z tohoto pomýleného názoru vzpamatovali. Vězte, že je ve vaší moci stvořit sen, kde je štěstí a bezpečí, a že se můžete rozhodnout cítit se pod ochranou.


AFIRMACE: JSEM V BEZPEČÍ. ŽIJU BEZ OBAV. JSEM PO VŠECH STRÁNKÁCH A VŽDY CHRÁNĚN/A.