Karty 10.5.2020

96356542_662612927624682_2813970174707761152_o

 

Krásný víkend, andílci. 
dnes nás bude doprovázat TYGŘÍ OKO

Tygří oko je jako talisman proti nepřátelským myšlenkám. Chcete správně použít svojí sílu a tím dosáhnout určité cíle? Tak doporučuji tento úchvatný minerál. 

TYGŘÍ OKO TYGŘÍ OKO najdete zde /tygri-oko/

Můžete mě sledovat i na instagramu https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET 

96216080_663518557534119_320832300369575936_o

VIZUALIZACE

-Čakra Třetího oka

Přilákali jste dnes tuto kartu, protože přišla tvůrčí doba vizualizace. Vizualizace je nástrojem pro vyjevení tužeb a snů a mocný způsob, jak přijímat vize a zprávy z duchovního světa. Když vizualizujeme, aktivujeme čakru Třetího oka. Ta vaše se momentálně zvětšuje a probouzí se. Jste podporováni provádět cvičení, které takový proces zesilují, jako je meditace nebo práce s dechem. Barva čakry Třetího oka je fialová, můžete se tedy představit tuto barvu, jak proudí do vašeho Třetího oka, a to se budí a zvětšuje na svůj plný potenciál. Během tohoto otevírání k vám přijdou silné vize a získáte hlubokou moudrost. Věřte tomu, co k vám skrze vás přichází. Kromě toho prohloubíte svou intuici a nadsmyslové schopnosti. Od svých průvodců z duchovního světa dostanete významná znamení a zprávy. Je důležité, abyste na chvíli zpomalili a ponořili se do sebe, jen tak uzříte, co vám vaše podvědomí ukazuje. Možná naopak přijímáte znamení z pozemského světa, v tom případě jste vybízeni, abyste věnovali více pozornosti vizím kolem vás. Tato karta také prezentuje fázi vytváření, ve které jste a zároveň jste žádáni si intenzivně vizualizovat, v čem byste se rádi projevili. Je to velmi vzrušující doba. Ponořte se do svého srdce a vytáhněte na světlo nápady a vize, které by vám měli pomoci v následující fázi vaší cesty. Tato karta může být také znamením, že si máte více všímat vizí, které by vám měli pomoci v následující fázi vaší cesty. Tato karta může být také znamením, že si máte více všímat vizí ve svých snech. Ať pro vás tato karta znamená cokoliv, ujistěte se, že pečujete o tento silný proces, protože vám nyní přináší dostatek talentu.

Afirmace: Mé Třetí oko je otevřené a já mám silnou vizi.

*************************************

MATKA ZEMĚ

-Earth Star Čakra

Přitáhli jste tuto kartu do svého současného života, aby vám připomínala, že máte trávit více času v přírodě. Život může být v nynější době dost uspěchaný a rušný, což může mít za následek zpět do vašeho jádra a centra. Matka Země vás volá zpět do lůna, zpět do vašeho jádra a centra. Nyní je čas, abyste se znovu připojili k toku přírody, kde je všechno ve stálém stavu harmonie a rovnováhy.

Pokud jste se donedávna cítili neklidní a odpojení, potom určitě nastal čas pocítit přírodní energii Země. Země je živoucí, dýchající bytost, která vám stále nabízí dostatek uzdravující energie, ke které se kdykoliv můžete připojit. Zatímco my pobýváme zde na planetě Zemi, ona je naše matka. Matka, která o nás po celou dobu pečuje, krmí nás, podporuje, vychovává, ochraňuje. Tím, že se s ní pevně propojíte, budete připravení přijmout její velké kvality. Země podporuje každý jednotlivý krok, který v životě podniknete, a je stále zde, aby vás zachytila, kdykoliv upadnete. Doporučujeme, abyste pobyli chvíli v přírodě a naladili se do rytmu jejího srdce. Cítíte lásku, kterou nám může nabídnout, nyní je čas se otevřít a přijmout požehnání od božské Matky Země. Nechtě její energii, aby vás zaplnila, občerstvila a odplavila všechny strachy nebo stres, který v tu chvíli pociťujete. Možná jste si tuto kartu přivolali na pomoc právě dnes, protože pracujete na uzdravení problémů, které máte s vaší vlastní matkou nebo sama se sebou jakožto matkou. Vězte, že uzdravení je na dosah a nastal čas, abyste otevřeli své srdce a přijali lásku země.

Afirmace: Moje srdce bije v souladu s uzdravujícími vibracemi Matky Země.

*************************************

ŽIVOTNÍ CÍL

-Krční čakra

Vzali jste dnes tuto kartu na vědomí, abyste zdůraznili, že máte skvělou příležitost uskutečnit svůj životní cíl. Je naše přirozené právo jít svou cestou s určitým účelem a nyní přišla chvíle, abyste tuto cestu převedli do reality. Ptáte, jaký je váš životní cíl? Pokud platí, že jsme všichni jiskrami boží lásky veškerenstva, abychom zde na zemi lásku předvedli ve skutečnost, potom dává smysl, že vaším životním cílem je dělat, co děláte rádi a sdíleli to se světem. Udělejte si čas a zeptejte se sami sebe, co to je ve vašem případě. Co vám v životě přináší radost? Občas se bojíme nebo máme zábrany ohledně našeho životního cíle či toho, co rádi děláme. Máme strach z odmítnutí, selhání, vydělávání málo peněz, dokonce i strach z úspěchu. Strach je přirozenou částí procesu, kdy vystupujeme ze své komfortní zóny a často vzniká, když se držíte zpátky. Pokud čekáte, až strach ustoupí, než se pustíte do toho, co dělat chcete, tak to byste mohli čekat navždy. Velký kus pravdy má rčení – pociťte strach, a přesto to proveďte. Nastal čas, abyste se bez výčitek pustili do svého životního cíle a zářili. Když budete naslouchat svému srdci a krok za krokem budete postupovat po své životní cestě, stanou se zázraky. Otevřou se před vámi neočekávané možnosti a do vaší cesty vstoupí příležitosti, které jste si doposud neuměli ani představit. Když se rozhodnete jít za svým životním cílem a nenecháte se svést jinam, univerzum vás obdaří požehnáním. Skutečnost, že jste si vytáhli tuto kartu, může také naznačovat, že už po své životní cestě kráčíte. Nicméně to nebude vždy jednoduché. Proto vydržte, užívejte si to a vydejte se na jízdu svého života.

Afirmace: Těším se přízni nebes a žiji pro svůj životní cíl.