Karty 12.7.2020

20200708_201356

Přeji vám úžasný víkend, andílci,

při výkladu nás bude doprovázet nádherně fialový kámen (polodrahokam) LEPIDOLIT. Lepidolit je antistresový a antidepresivní kámen. Pomůže Vám ztišit vaše emoce, úzkost, nervozitu a zároveň přinese klid a stabilitu. 

Cítíte, že potřebujete energii lepidolitu? Tak koukněte sem na odkaz /lepidolit/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

20200708_201451

ODHALENÍ KARET

HOLISTICKÉ ZDRAVÍ

-Kořenová čakra

Dnes jste si vytáhli tuto kartu, abyste se dověděli, že léčba je na dosah. Být zdravý po všech stránkách je přirozené. Vaše mysl, tělo a duch permanentně pracují na získání pevného zdraví. Kvůli světu, ve kterém žijeme, plného strachu a jedovatých chemikálií, převládá disharmonie. Tělo však má vrozenou schopnost se uzdravit. Vy mu jen musíte JÍT Z CESTY a vyčistit nerovnováhu na emocionální a mentální rovině – umožníte tělu, aby se uzdravilo samo. Nemoci se mohou projevit na mnoha úrovních. Tělo umí ukládat staré emoce a přesvědčení. Ty mohou někdy v budoucnu vytvořit nerovnováhu ve vaší vnější energii, a to následně způsobí disharmonii a chorobu. Léčba je holistická, a pokud můžete pracovat na mnoha úrovních bytí, může dojít k zázraku uzdravení a nastolení pohody. Cítíte se vyvedení z míry, pomalí nebo obecně v nepohodě? Je čas vžít se sami do sebe a uvědomit si jakoukoli disharmonii, která vás právě ovládá. Udělejte vše, co je nutné k tomu, aby se objevilo holistické léčení. Je čas rozšířit svou uvědomělost a podívat se na jádro problému. Jaké emoce či zastaralý systém hodnot mohl způsobit nerovnováhu? Vy sami jste nejpovolanější osobou ve svém životě, která vás může od základu změnit. Je na čase se na sebe podívat holisticky a zbavit se čehokoliv, co v tu chvíli neprospívá vašemu nejvyššímu cíli. Udělejte, co je potřeba, abyste tento proces podpořili. Bez ohledu na to, zda to znamená jít a navštívit léčitele, maséra, každý den začít cvičit jógu, meditovat nebo se pustit do jiné formy cvičení. Možná dojdete k tomu, že máte změnit jídelníček nebo něco ve svém okolí. Cokoliv vám vaše mysl, tělo a duch napovídá, abyste udělali, přišel čas, abyste s tím začali a pozvali holistické léčení do svého života.

Afirmace: Každá malá buňka v mém těle je šťastná a zdravá.

***********************

SÍLA OSOBNOSTI

-Solar plexus čakra

Dnes jste povolali tuto kartu, protože přišla chvíle, abyste plně využili svoje schopnosti. Prožíváte zde na zemi opravdu vzrušující čas. Jsme všichni podporováni a zváni, abychom si více věřili. Dlouho jsme se učili odevzdávat naši sílu situacím a jiným lidem, což vedlo k nerovnováze a sociální nespravedlnosti. Někdy nám připadá, že ostatní lidé vědí lépe, co je nejlepší pro nás a situaci, ve které zrovna jsme. Nedostatek sebelásky a úcty k sobě samým nás vede k tomu, abychom jim předali moc nad sebou. Nyní je chvíle probudit naši vlastní moudrost, lásku a osobní sílu. Vše, co potřebujete, je ve vás. Je čas podívat se do nitra a naslouchat této milující moudrosti a vlastní božské schopností se vést. Je čas napojit se na vlastní duši. Občas může být moc nesprávně chápána jako negativní nebo manipulativní projev, které pochází z ega. Nicméně, síla, o které hovoříme, je LÁSKA a pochází z místa hluboko v srdci a duši. Už jste odevzdali svou sílu druhým? Nyní je čas, abyste si ji vzali zpátky. Je čas, abyste se sami rozhodli a vybrali si. Umožněte síle vaší duše, aby se projevila a odhalila tak touhy vašeho srdce. Propojení se silou vaší osobnosti přinese množství příležitostí a kouzlo do vašeho života. Síla univerza vámi neustále prochází. Využijte této moci a zlepšete svůj život a pohodu. Vězte, že jste plně podporováni vaší vyšším já a veškerenstvem během této účinné a vzrušující změny.

Afirmace: Jsem zmocněn.

************************

ZNOVUZROZENÍ

-Earth Star čakra

Vytáhli jste si tuto kartu na znamení, že právě procházíte znovuzrozením. Znovuzrození je mocné probuzení a proces uzdravování, který přichází v mnoha rozdílných podobách. Jde o velkou součást vaší životní cesty. Vše má božské načasování. Nic netrvá věčně. Vše má svůj začátek a konec. Boží vědomí, kdy je čas se pohybovat, tvořit a čas být v klidu. Něco ve vašem životě končí a něco velmi pozitivního se ve vás probouzí. Zatímco otevíráte a přijímáte nové energie, je čas se oprostit ode všeho, co vás nepodporuje nebo co vám v tuto chvíli neposlouží. Pohyb za vaši komfortní zónu a do nové sféry příležitostí může být nepohodlný, problematický anebo bolestivý. Ale pamatujte, že jste vedeni a podporováni světlem vaší duše a veškerenstvem, což přináší pozitivní změnu a zkušenosti. Zasadili jste semínka nové příležitosti a pečovali jste o ně. Nyní je čas, aby vyklíčila, rostla a vykvetla do bytí. Buďte laskaví a jemní během tohoto procesu a ujistěte se, že zaléváte semínka s láskou a vděčností. Trpělivě jste očekávali příchod této změn a nových zážitků, proto si užívejte jeho slávu. Začněte něco nového nebo se pusťte do projektu, o kterém přemýšlíte. V tuto chvíli vás také může něco inspirovat. Na chvilku se připojte na svůj vnitřní hlas a naslouchejte tomu, co s vámi sdílí vaše duše. Můžete také objevit nějaký nový aspekt vás samotných. Kterýkoliv proces je pro vás správný, ujistěte se, že jste přijali tuto příležitost a využili novou energii, kterou máte k dispozici.

Afirmace: Jsem zcela podporován ve svém současném znovuzrození a jsem otevřen kouzlu univerza, které se ve mně rodí.

*****************************

VNITŘNÍ DÍTĚ

-Srdceční čakra

Přivolali jste si tuto kartu a energii, protože přišel čas si vytvořit více naplňující vztah s vaším vnitřním dítětem. Každá osoba má v sobě různé stránky dítěte – ty části nás, které mohou být zranitelné, nepochopené, nemilované, nevyslyšené. A ty zraněné city, které vnímáme v dětství. Když si tyto zkušenosti přeneseme do dospělosti, naše spojení s vnitřním dítětem je občas zapomenuto. Vyčítali jste si někdy něco nebo jste byli zklamaní a dovolili jste lidem a situacím ve vašem životě, aby vás negativně ovlivnili? To, že jste si tuto kartu vytáhli právě dnes, zdůrazňuje, že reagujete na situaci z pohledu vnitřního dítěte. Mohly se otevřít staré rány a vy se cítíte v pasti a zmatení. Vězte, že přišel čas poskytnout vašemu vnitřnímu dítěte trochu lásky a péče. Na chvilku se nalaďte na tuto zraněnou osobu, které je ve vás. Zeptejte se, co potřebuje k uzdravení. Můžete mít dojem, že jste příliš unavení na návštěvu léčitele nebo si alespoň užili tichou chvilku k tomu, abyste se prostřednictvím vnitřního dialogu s touto vaší částí propojili. Ale cokoliv je potřeba, vězte, přišla nejvhodnější doba na léčení a osvobození se od starých překážek. Nastal čas propustit vaše vnitřní dítě a umožnit tomuto aspektu vaší duše, aby se cítil v bezpečí, milovaný a vyslyšený. Přišel čas, abyste se plně věnovali svému vnitřnímu dítěti. Umožní vám to hluboké vzájemné propojení a uzdravení. Láska, láska, láska je klíč. Je také důležité umožnit svému vnitřnímu dítěti si hrát. Život se může stát tak vážným a my si zapomínáme hrát, dovolit si být prostě šťastní a užívat si legrace. Kdy jste si naposledy jednoduše hráli a cítili se jako děti? Co chce vaše vnitřní dítě dělat? Houpat se na houpačce? Tancovat, malovat, jít na pláž? Je načase nechat vaše vnitřní dítě se vyjádřit hrou a radostí.

Afirmace: Moje vnitřní dítě má možnost vyjádřit lásku a radost.