Karty 16.8.2020

81408631_576635426222433_7325568826479738880_o (1)

Přeji krásné sobotní ráno, andílci,
nyní nás bude doprovázet minerál GRANÁT.

Granát má energii životadárné matky Země. Povzbuzuje sexuální vitalitu, radost, nadšení, energii. Granát regeneruje tělo. Vibrace granátu zvyšují naší sebedůvěru. 

Cítíte, že potřebujete energii GRANÁTU? Tak koukněte sem na odkaz /granat/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

80388907_576658926220083_4366990349910933504_o (1)

Karta č.1 ZTIŠENÍ


Význam karty: Potřebujete být nějaký čas sami, pryč od druhých lidí. Osvěžení vám přinese i krátký oddech.
Někdy si ani neuvědomujeme, jak obrovský dopad má na nás v životě stres. Jsme už natolik navyklí hluku kolem nás, že ani nevnímáme, jak nám naše tělo říká, že je toho na něj moc. Mezi příznaky patří nemoc, nadměrná nebo mizivá chuť k jídlu, problémy s hmotností, závislostí, poruchy spánku, podrážděnost a touha uniknout ze života.
Tato karta je vám výzvou, abyste si vážili svého těla i duše, abyste strávili určitou dobu o samotě – co nejdříve. Může to znamenat, že se uchýlíte do tichého ústraní, strávíte den u jezera, na pláži nebo na horách, podniknete pěší výlet nebo navštívíte denní lázně. Také byste si mohli vypnout telefon, pověsit na dveře cedulku s nápisem NERUŠIT, trochu se odpoledne prospat, dopřát si koupel s bublinkami nebo se začíst do své oblíbené knihy. Bez ohledu na to, jakou formou dobu ztišení strávíte, vás víly žádají, abyste tento slib sami sobě bez meškání splnili.


AFIRMACE: DÁVÁM SI SVOLENÍ BÝT V KLIDU VE SVÉM NITRU I NAVENEK. MÁ MYSL SE UTIŠILA A JÁ SE RADUJI ZE SVÉ VLASTNÍ SPOLEČNOSTI.

*********************

Karta č.2 ROMANTICKÝ PARTNER


Význam karty: Blíží se k vám nová romance! Teď nebo v blízké budoucnosti vám způsobí radost nový partner nebo znovuprobuzení vášnivého citu ve stávajícím vztahu.
Prostřednictvím této karty vám chce říše víl sdělit, že se vám blíží nový příliv milostného citu. Mohl by mít nejrůznější krásné podoby. Možná se seznámíte s novým partnerem, který způsobí, že se vaše srdce rozezpívá vzrušením a citem, nebo že ve skomírajicím vztahu s vaším současným partnerem nastane oživení. Nové vzplanutí může mít i podobu krátkého vzrušujícího úniku z každodenního stereotypu jako například dovolené v tropech, přenocování a snídaně v malebném zájezdním hostinci nebo večer u jídla a tance.
Víly milují romantiku a vědí, jak je důležité prožívat ve vztahu vášnivé city. Požádejte je ať vám pomohou s představami, které by do vašeho života vnesly více milostné romantiky. Víly vám připomínají, že romantičnost je duševní rozpoložení, k němuž patří hravost a tvořivost. Když se někdy nacházíme ve stresu, toužíme po romantice nejvíce, ale přesto možná nevíme, jak ji zažít. Požádejte víly, aby vám pomohly uvolnit se tak, aby do vaší mysli mohly snadno vplynout romantické představy, aby vám dodaly energii potřebnou k jejich uskutečnění a abyste z nich měli co největší potěšení.

AFIRMACE: JSEM ROMANTICKÝ ČLOVĚK. ZBAVUJI SE SVÉHO STRACHU Z DÁVÁNÍ NEBO PŘIJÍMÁNÍ LÁSKY.


*********************

Karta č.3 POHYB


VÝZNAM KARTY: Vaše tělo se chce vyjádřit prostřednictvím pohybu. Naslouchejte svému tělu a ono vám řekne, po jakém druhu pohybu touží.
Vaše fyzické tělo má svou životní sílu a inteligenci a patří ke stejnému elementálnímu království jako víly. Je dětské, hodně si toho žádá, a zároveň je dospělé a ví, co je potřeba. Tato karta poukazuje na moudrost vašeho těla a žádá, abyste respektovali potřebu svého tělo cvičit a mít dostatek pohybu.
Věnujte se mu chvíli a zeptejte se, po jakém typu pohybu touží. Chce zlepšit stav své kardiovaskulární soustavy tak, že si půjdete zaběhat? Nebo si žádá klidnou procházku v přírodě? Nebo se chce protáhnout a zameditovat si při cvičení jógy? Nebo si chce zatančit podle hudby? Naslouchejte odpovědi svého těla a potom jeho požadavek uskutečněte.

AFIRMACE: S LÁSKOU VĚNUJI POZORNOST POTŘEBÁM SVÉHO TĚLA.

*********************

Karta č.4 UPŘÍMNOST


Význam karty: Tato karta naznačuje, že své skutečné pocity skrýváte a v určité důležité záležitosti nejste otevření. Víly vás vybízejí, abyste si přiznali pocity, které ve skutečnosti máte.
Máte dojem, že jste se octli ve slepé uličce? Máte depresi? Cítíte se unavení? Máte vztek nebo jste podráždění? To jsou příznaky, které se objevují, když k sobě nejsme upřímní. Možná máte pocit, že si nemůžete dovolit být k sobě upřímní a že nemáte na vybranou. Tato karta však po vás nechce žádné radikální životní změny ani to, abyste se s někým konfrontovali. Naléhá na vás, abyste si své skutečné pocity připustili.
Jedním ze způsobů, jak zjistit, co ve skutečnosti cítíte, je jít ven a začít v duchu hovořit s vílami, které žijí mezi květinami, stromy a v trávě. Přestože je možná neuvidíte ani neuslyšíte, řekněte jim v duchu všechno, na co v těchto dnech myslíte, co cítíte a co zažíváte. Požádejte je, ať vám pomohou ve vaší snaze být v kontaktu se svými nejvnitřnějšími pocity. Víly nám velice rády nastavují zrcadlo, abychom spatřili a připustili si pravdu.


AFIRMACE: JE PRO MNE NEZPEČNÉ, KDYŽ JSEM K SOBĚ I K DRUHÝM UPŘÍMNÁ/Ý. LÁSKYPLNĚ VYJADŘUJI SVOU PRAVDU.

*********************

Karta č.5 POZITIVNÍ OČEKÁVÁNÍ


Význam karty: Držte se svých nadějí, snů, afirmací, vizualizací a modliteb, protože se právě teď úžasným způsobem zhmotňují. Nepřestávejte pět minut před tím, než dojde k zázraku!
Svými pozitivními myšlenkami a emocemi jste zasadili semínka zhmotňujících se přání. Přesto se možná necháváte odradit tím, že se výsledky nedostavují okamžitě. Začínají se vás zmocňovat pesimistické myšlenky a vy pochybujete, zda je vaše víra opodstatněná. Své víry se však držte! Přestože proces zhmotňování trvá déle, než jste doufali, skutečně k němu dojde. Nechcete přece zhmotnění svých snů v realitě zabránit nebo ho ohrozit svými negativními myšlenkami.
Co nejdříve jděte ven do přírody – stačí třeba jen zahrada nebo malý park. V duchu si promluvte se svými přítelkyněmi vílami. Jsou totiž přeborníky materializovaní pochybnostmi, obavami a zklamáním stejně jako se svými nadějemi a sny. Požádejte je, ať vám pomohou zbavit se veškeré negativity, a prociťujte, jak vás zahrnují uzdravující láskou a světlem.


AFIRMACE: JSEM V BEZPEČÍ, PLNÁ/Ý DŮVĚRY A BEZ OBAV. NA SVOU BUDOUCNOST SE DÍVÁM S RADOSTÍ.

*********************

Karta č.6 POKOJ MYSLI


Význam karty: Učiňte z mírnosti svou nejvyšší prioritu. Slibte si, že podniknete konkrétní kroky, abyste si zajistili pokoj mysli, a bez odkladu je proveďte.
Pokoj mysli není něco, co byste si mohli zasloužit nebo získat, protože vaše pravé já již klidné je. Namísto toho je třeba, abyste byli jako sochař s kusem mramoru, který s ním pracuje tak dlouho, dokud se neodkryje mistrovské dílo nacházející se uvnitř. Jestliže se přednostně zaměříte na pokoj mysli, bude výsledkem značný pocit úlevy.
Mezi kroky, které vedou k pokojné mysli, patří, že budete upřímní k sobě samým, budete žít podle svého vnitřního vedení, budete pomáhat druhým a budete k nim laskaví, budete jíst pouze zdravé potraviny, budete se vyhýbat toxinům, budete dodržovat zdravé spánkové návyky, budete se vyhýbat negativním lidem a médiím, odevzdáte své problémy bohu, budete pobývat v přírodě, zjednodušíte způsobit svého života a řekněte ,,ne‘‘ pokaždé, když bude třeba.


AFIRMACE: MÁ MYSL JE KLIDNÁ A JÁ VÍM, ŽE O VŠECHNY MÉ POTŘEBY JE AUTOMATICKY POSTARÁNO. MOHU SI BEZ STAROSTÍ ODPOČINOUT – S JISTOTOU, ŽE VŠECHNO JE V POŘÁDKU.