Karty 17.5.2020

20200515_183853

 

Krásné ráno, andílci,
při výkladu nás bude doprovázet úchvatný minerál mnoha barev FLUORIT. Poselství fluoritu je, že nás zklidní a pomůže nám zvládnout chaos. V duchovní úrovni nám pomůže překonat staré vzorce chování a tím nám otevře naše podvědomí a vytáhne všechny pocity, které jsme potlačovali. Moudrost vychází z harmonie a lásky, to nás fluorit chce naučit, abychom mohli naplnit naši úlohu na Zemi.

Sílu fluoritu najdete zde /fluorit/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET 

20200515_183945

 

 

NASLOUCHÁNÍ

-Krční čakra

 

Dnes jste si vytáhli tuto kartu na znamení, že přišel čas, abyste pozorně naslouchali. Poselství a rady přicházejí v mnoha formách a na vás je, abyste se na chvíli zastavili a naslouchali moudrosti, která k vám přichází. Možná jste nedávno žádali o znamení nebo radu. Odpověď se zjeví, jen ji musíte slyšet nejvíce hlubokomyslná rada pochází z vašeho nitra. Přišel čas, abyste začali naslouchat a věřit své vlastní duši. Udělejte si čas na rozjímání a poslouchejte ticho, abyste mohli slyšet mocná slova božího vedení, přicházející z vašeho nitra. Své myšlenky s vámi v tuto chvíli sdílejí i strážní andělé a průvodci. Své myšlenky s vámi v tuto chvíli sdílejí i strážní andělé a průvodci. Odpovědi mohou také přicházet prostřednictvím písní, konverzace jiných lidí nebo z jiného vnějšího zdroje, který s vámi sdílí tuto moudrost. Pozorně naslouchejte tomu, co je vám předkládáno. Tato karta může také naznačovat, že momentálně neposloucháte dostatečně pečlivě. Možná vám někdo předkládá, jak se cítí nebo sdílí konkrétní situace a vy ho pořádně nevyslyšíte. To může způsobit nedorozumění, problémy a konflikty. Lidé budou mít vždy odlišné vnímání a zkušenosti a je důležité umožnit oběma zúčastněným stranám, aby byly vyslyšeny a mohly se vyjádřit. Když tomu porozumíme a nebudeme si brát názory druhých lidí osobně, můžeme být otevření světu bezpodmínečné lásky a komunikovat srdečněji a s lepším porozuměním. V tichu naslouchejte svojí duši a odpovědi na vaše otázky budou odhaleny s perfektním načasováním.

Afirmace: Ochotně naslouchám a slova moudrosti slyším hlasitě a zřetelně.

********

UNIVERZÁLNÍ SVĚTLO

-Soul Star čakra

 

Dnes jste si vytáhli tuto kartu, aby vám připomněla, že jste neustále prodloužením mocného univerzálního světla veškerenstva. Toto světlo pohání vaši duši a dává zrod hvězdám. Jde o všudypřítomnou, vševědoucí a všeobjímající energii vesmíru. Toto světlo je boží nejčistší, bezpodmínečná láska. Občas se můžete cítit odtržení a odvrácení od tohoto světa. Ve skutečnosti jste ale prodloužením této energie. Tvoří vás, nikdy nemůžetebýt odděleni. Toto světlo vás za všech okolností miluje, vede a podporuje. Zaměřte se na toto božské spojení s univerzem a dělejte, co je potřeba,abyste prohloubili toto spojení a plnějej probudili. Zaveďte meditaci do vaší každodenní rutiny, navštivte společenskou akci nebo workshop duchovního probuzení, začněte pracovat s účinnými dýchacími cviky nebo se pusťte do jógy, abyste prohloubili svoje spojení. Cokoliv si vyberete, ujistěte se, že toto skutečníte s univerzálním světlem všehomíra. Jakmile se stanete jedním s touto bezpodmínečnou láskou, pocítíte ve svém životě hojnost moudrosti, podpory, síly a světla. To vám pomůže činit jasná rozhodnutí, jak půjdete naproti své osobní síle a moci. Vaše srdce se rozšíří láskou, zatímco vaše duše se uzdraví, v mysli se rozhostí klid a ve vašem životě se usídlí blahobyt. Univerzální světlo univerza vás miluje bez ohledu na to, co jste v životě udělali nebu neudělali. Toto světlo jste vy, vaše nejčistší esence! Otevřete své srdce a přijímejte lásku univerzálního světla, která je vám vždy dostupná. Jetse úžasná mocná bytost a nyní přišel čas uvěřit svému světlu!

 

Afirmace: Jsem boží paprsek univerzálního světla.

**********

HRA

-Srdeční čakra

 

Dnes jste si vytáhli tuto kartu jako připomínku toho, že byste měli do svého světa vnést více hry. Život vás možná poslední dobou srazil na kolena a starosti vašich dennodenních závazků vám mohou působit obrovský stres. Jeden z nejúčinnějších způsobů, jak uvolnit tlak a obavy světa, je si vyhradit nějaký čas na hru a radost. Život se může stát tolik intenzivním a vážným, že si zapomínáme hrát, což je základní vyjádření radosti duše. Nyní je čas propojit se s tímto vaším radostným aspektem a přijmout esenci hry. Kdy jstesi naposledy hráli? Vezměte svého psa do parku, jděte na pláž, zahrajte si videohru nebo si zasportujte s přáteli. Cokoliv z toho vám umožní obdarovat se hraním si. Pro váš růst je nyní důležité umožnit energii hry, aby vyčistila vaši mysl, tělo a ducha. Hrát si a bavit se je přirozené. Je to účinný lék pro duši a přináší obrovskou úlevu, léčbu zastaralé energie a obav. Hra přináší hluboké spojení s radostí univerza. Vneste více her do svého života, abyste pocítili radost univerza, které protéká vaší duší a do vašeho světa.

 

Afirmace: Hraji si radostně v kouzlu veškerenstva a mám svobodu, aby byl sám sebou.