Karty 18.10.2020

20201017_163306

Přeji nám všem krásný víkend,

co Vám chtějí víly říct? Vyberte si kartu a zítra odhalím význam karet. Při výkladu nás doprovází záhněda. Ta si mě dnes přivolala svojí energií při míchání karet. Záhněda podporuje emotivní a pragmatické myšlení, potlačuje komunikační problémy, zvyšuje soustředěnost. Tento křemen nám přináší úlevu od strachu, deprese a navozuje klid.

Více o záhnědě se dozvíte zde: /zahneda/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

 ODHALENÍ KARET 

20201017_163323

ODVAHA
Význam karty: Děláte v životě velké pokroky díky tomu, že jednáte na základě svých božsky inspirovaných představ. Věřte, že jste na této cestě vedeni krok za krokem.
Vnitřní pocity, sny a výrazné podněty, jenž dostáváte, nejsou pouze příklady, jak se přání stává otcem myšlenky. Představují zárodky nových projektů a situací, které jsou prostředky vašeho božského životního poslání. Nepřehlížejte dary nebes, které se k vám snášejí na křídlech opakovaných výrazných myšlenek a pocitů.
Víly vás vybízejí, ať si vážíte svých vnitřních pocitů a uděláte dnes alespoň jeden krok směrem k uskutečnění svých snů a tužeb. Beze strachu vykročte a zbavte se ve svém životě všeho, co nepřispívá k vaší integritě. Udělejte druhý krok a uvědomte si, po čem ve svém srdci toužíte. I jen malý krůček, který vzdáleně souvisí se zlepšením vašeho života, ve vás vyvolá pocit, že se vznášíte v říši víl. Každý den udělejte jeden krok a zakrátko se vaše sny stanou skutečností.


AFIRMACE: POSTUJI VPŘED BEZE STRACHU A S DŮVĚROU, ŽE KAŽDÝ MŮJ KROK JE DOKONALE ŘÍZEN.

*****************************

PROBLÉM VYŘEŠEN
Význam karty: Problém, který vás trápí, se právě v zákulisí uzdravuje. Řešení je tvořivé, vynalézavé a bude pro vás radostným překvapením.
Záhy si budete moci oddechnout od problému, který vás trápil. Víly chtějí, abyste věděli, že máte důvod se usmívat, protože nebesa pracují na řešení, které je tak tvořivé, že se budete usmívat radostí z Božího smyslu pro humor. V zásadě to bude pro každého znamenat výhru. Brzy dostanete dobrou zprávu, která se bude týkat například uzdravení napjatého vztahu, neočekávaného zdroje financí, vyřešeného zdravotní problému, šťastného přírůstku do vašeho domova, nové příležitosti profesního růstu nebo se vám někdo vyzná z milostného citu. Nekažte to prosím tím, že byste vymýšleli JAK by se řešení mělo dosáhnout ani v jaké podobě by se mělo projevit. Místo toho se těšte z pocitů vzrušení a vděčnosti a nechte nebesa vám pomoci.


AFIRMACE: ŽÁDÁM, ABY VŠECHNY NÁSLEDKY MÝCH CHYB A NEDOROZUMĚNÍ BYLY ODČINĚNY JAK V MINULOSTI, TAK I V PŘÍTOMNOSTI.

*****************************

ZVEDNI LAŤKU
Význam karty: nespokojte se ničím menším, než o čem sníte. Když se rozhodnete zhmotnit zlepšenou situaci, VESMÍR už najde způsob, jak toho docílit.
V skrytu srdce víte, jakým typem života máte žít. Vytažením této karty se vám připomíná, že si zasloužíte a můžete zhmotnit jakoukoli situaci, již si přejete. Víly vás vybízejí, ať zanecháte negativních afirmací, které vycházejí z ustrašeného myšlení (to si nemohu dovolit nebo toho nikdy nemohu dosáhnout). Žádají vás naopak, ať zvýšíte laťku svého standartu tak vysoko, jak si zasloužíte všechny BOŽÍ DĚTI.
Napište si seznam všech svých přání, které ve svém srdci chováte, a tento seznam si denně procházejte s pocitem víry a vděčnosti – tyto emoce jsou schopny vaše přání proměnit v realitu. Potom si dejte spirituální závazek, že budete pro sebe očekávat to nejlepší. Tento závazek je vaším OBJEDNÁVACÍM LISTEM, který ve vašem životě způsobí zázraky. Až se vaše sny začnou uskutečňovat, přijměte DOBRÉ do svého života s vděčností. Vězte, že si zaslouží ty nejhojnější odměny, které život skýtá. Zasloužíme si je všichni.


AFIRMACE: ZASLOUŽÍM SI A OČEKÁVÁM V ŽIVOTĚ TO NEJLEPŠÍ. DRŽÍM SVOU LAŤKU VYSOKO.