KARTY 19.7.2020

JASPIS DALMATIN

 

Přeji krásný víkend, andílci,

při výkladu nás bude doprovázet krásný puntíkatý JASPIS DALMATIN. Dalmatin jaspis, kámen klidu a harmonie, učí nás trpělivosti, pomáhá nám dokonale poznat sami sebe a harmonizuje emoce.

Cítíte, že potřebujete energii jaspisu? Tak koukněte sem na odkaz /vyhledavani/?string=dalmatin

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

 

ODHALENÍ KARET 

JASPIS DALMATIN vysledek

POZITIVNÍ OČEKÁVÁNÍ

Význam karty: Držte se svých nadějí, snů, afirmací, vizualizací a modliteb, protože se právě teď úžasným způsobem zhmotňují. Nepřestávejte pět minut před tím, než dojde k zázraku!
Svými pozitivními myšlenkami a emocemi jste zasadili semínka zhmotňujících se přání. Přesto se možná necháváte odradit tím, že se výsledky nedostavují okamžitě. Začínají se vás zmocňovat pesimistické myšlenky a vy pochybujete, zda je vaše víra opodstatněná. Své víry se však držte! Přestože proces zhmotňování trvá déle, než jste doufali, skutečně k němu dojde. Nechcete přece zhmotnění svých snů v realitě zabránit nebo ho ohrozit svými negativními myšlenkami.
Co nejdříve jděte ven do přírody – stačí třeba jen zahrada nebo malý park. V duchu si promluvte se svými přítelkyněmi vílami. Jsou totiž přeborníky materializovaní pochybnostmi, obavami a zklamáním stejně jako se svými nadějemi a sny. Požádejte je, ať vám pomohou zbavit se veškeré negativity, a prociťujte, jak vás zahrnují uzdravující láskou a světlem.


AFIRMACE: JSEM V BEZPEČÍ, PLNÁ/Ý DŮVĚRY A BEZ OBAV. NA SVOU BUDOUCNOST SE DÍVÁM S RADOSTÍ.

****************************

KOUZLO PŘÍRODY


Význam karty: pobývejte v přírodě, mezi květinami, rostlinami a stromy. Příroda má mocné dary, o které se chce s vámi podělit, včetně nápadů, informací a uzdravující energie.
Když přestanete být ve spojení s Matkou Zemí, můžete se cítit deprimovaní nebo letargičtí, aniž byste věděli proč. Země je také rozrušena, když s ní nejste v pravidelném kontaktu. Potřebuje, abyste pobývali uprostřed její krás, aby vám mohla předat informace. Takto budete nejlépe vědět, jak se o svou planetu starat.
Vytažením této karty jste vybízeni, abyste denně (i kdyby jen 5 minut!) trávili čas venku v přírodě. Až vás obklopí magická energie přírody, zavřete oči a několikrát se zhluboka nadechněte. V duchu požádejte víly, ať vám pomohou s jakýmkoli problémem. Potom otevřete oči a hledejte třepotavé světlo, které je prvním znamením, že vidíte víly, které jsou kolem vás.

AFIRMACE: RÁD/A POBÝVÁM VENKU V PŘÍRODĚ. CÍTÍM, JAK MĚ NABÍJÍ SLUNEČNÍ SVĚTLO, ČERSTVÝ VZDUCH, ROSTLINY I ZVÍŘATA. DOBŘE SE STARÁM O KAŽDOU ŽIVOU BYTOST VČETNĚ SEBE.

****************************

PROBUZENÍ


Význam karty: Vracíte se ke své přirozené identitě včetně vašeho původního smyslu pro humor, zájmů vášní a tužeb. Věřte, že všechen zmatek nebo změny, které v současné době prožíváte, patří k vašemu zdravému vývoji.
Jako kdyby se z vaší mysli a srdce zvedl temný mrak a vy začínáte vidět život z pohledu svého starého já. Možná za sebou máte období, kdy jste se kvůli druhému člověku vzdali toho, kdo jste. Možná za sebou máte období, kdy jste se kvůli druhému člověku vzdali toho, kdo jste. Pohřbili jste své zájmy, zanedbávali jste své přátele a pokoušeli jste se přizpůsobit (životnímu) stylu toho druhého.
Nyní se opět vynořuje vaše staré já. Jste zase zpátky! Zatímco znovu nacházíte své autentické já, váš život a osobnost procházejí velkými změnami. Pevně se držte a těmto změnám se nebraňte. Víly vás žádají , abyste důvěřovali, že všechny části vašeho života a osobnosti, které se v tomto procesu ztratí, byly neautentické a falešné. Vězte, že budujete pevný základ z pravdy a že vše již teď funguje dokonale.


AFIRMACE: DOVOLUJI SI NYNÍ BÝT K SOBĚ PRAVDIVÁ/Ý.