Karty 21.6.2020

20200619_175226

 

Přeji krásný víkend, andílci. 

Potřebujete zvýšit sebevědomí a nebo odhalit příčiny svých obav a pocity viny? Tak modrý sodalit je vhodným pomocníkem k porozumění vaším aktuálním stavům. Tento úžasný modrý kámen rozvíjí a uklidňuje mysl, zároveň vám dodá odvahu. Mezi modrými kameny má sodalit nejintenzivnější vibrace. Jestli cítíte jeho vibrace, tak potřebuje jeho energie. Sodalit najdete zde jak podobě masážních placiček, náušnic, přívěšku, tak i náramků.

Výrobky ze sodalitu (přírodní polodrahokam) najdete zde.

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

20200619_175139

SNY

-Čakra třetího oka

Tato karta je znamením, že vaše sny jsou nyní velkou součástí vaší cesty. Je čas začít si jich trochu více všímat. V tuto chvíli vás vede vaše duše a touto cestou vám posílá zprávy. Abyste si pamatovali své sny, začněte si vést deník a sledujte poselství, která dostáváte. Pro duši je jednoduché hovořit a komunikovat prostřednictvím snů, protože mysl není tolik rušena v porovnání se stavem bdění. Odpovědi, které hledáte, se ve vašich snech projevují velmi zřetelně, takže si dopřejte čas je prozkoumat. Tato karta může také představovat sny, které si přejete převést do svého bdělého světa. Je čas snít ve velkém! Co byste rádi vytvořili? Jaké jsou vaše sny a touhy? Zaměřte svou energii na, co byste rádi vnesli do svého života. Věnujte tomu nějaký čas. Všichni jsme spolutvůrci všehomíra a naším přirozeným právem je zrealizovat své sny a touhy. Vězte, že si zasloužíte hojnost univerza a že je čas přenést sny do reality. Protože sny se opravdu plní. Jen musíte uvěřit, že si to zasloužíte a nebát se přijmout dary, až se ve vašem životě objeví. Pěstujte své sny v půdě pozitivity, s důvěrou o ně pečujte a zalévejte je láskou. Brzy zaplaví váš život tou nejčistší láskou a radostí.

Afirmace: Získávám velikou moudrost a vedení ve stavu snění. Předvádím tužby svého srdce sny do reality.

************************************************

VNITŘNÍ SÍLA

-Solar plexus čakra

Vytáhli jste si tuto kartu jako upomínku, že je čas povolat vnitřní sílu. Máte schopnost vyrovnat se s čímkoliv ve svém životě. Všichni jsme součástí univerza, které disponuje velkolepou silou a energií, již máme neustále k dispozici. Zve vás, abyste se na ni napojili a pak poznali a povolali neuvěřitelnou vnitřní sílu, která ve vás dříme. Život pro vás může být v současnosti náročný a tato karta připomíná, že máte k dispozici schopnosti a vše potřebné k překonání čehokoliv, co vám zkříží cestu. Ať už jde o emocionální, fyzickou, mentální nebo duchovní výzvu, vězte, že máte moc jí projít a na konci vyjít obdařeni novou silou. Nastal čas věřit sami sobě. Jste dost silní a stateční, abyste tuto složitou dobu zvládli a získali silnou životní lekci. Veškerenstvo vám stále poskytuje příležitost vybudovat svou vnitřní sílu. Je na vás, zda využijete výzvy a vstanete z popela. Možná dostanete doporučení, abyste se podívali na svou situaci z rozdílných úhlů pohledu. Nebo se zbavili některých starých hodnot a přesvědčení, které oslabují vaši vnitřní sílu. Kamkoliv vás život vede, ujistěte se, že nasloucháte a uskutečněte to. Máte odvahu lva a nastal čas zařvat. Postavte se za sebe a využijte tuto svou část v plné síle.

Afirmace: Mám sílu čelit všem výzvám života s grácií.

************************************************

PÉČE

-Earth Star čakra

Dnes jste povolali tuto kartu jako pozvání k vytvoření větší péče ve vašem životě. Je jednoduché se nechat dostihnout ruchem a shonem tohoto světa. Je snadné zapomenout ponechat si trochu času na sebe, vracet, pečovat a přijímat dary a plody své práce. Uzdravující energie péče je vám nyní k dispozici a měli byste si dopřát chvíli na to, abyste sami sebe poctili tímto světlem. Něco ve vašem životě volá po lásce a péči. Vy si tuto lásku a pozornost určitě zasloužíte. Dělejte pro sebe to, co vám umožní procítit tuto láskyplnou esenci. Dopřejte si dlouhou relaxační koupel, jděte na masáž, užívejte si čas s vašimi přáteli a milovanými. Ujistěte se, že pro sebe činíte cokoliv, co vám umožní cítit se opečovávaní. Právě teď je to velká část vašeho růstu a uzdravování. Je přirozené, že se o nás někdo stará. Bohužel kvůli strachu a obavám jsme se naučili uzavírat a oddělovat se od lásky a péče, která nás obklopuje. Otevřete dnes své srdce laskavosti a vytvořte ve svém srdci lásku.

Afirmace: Pečuji o sebe ve všech aspektech života a jsem otevřený k přijímání této mocné milující energie, dnes a navždy.