Karty 22.11.2020

93933281_649165155636126_7880946640889053184_o 

Přeji úžasný víkend, andílci. 
Dnes nás bude doprovázat LAPIS LAZURI.

Lazurit otevírá 3. čakru udržuje rovnováhu krční čakry. Tento kámen nám pomůže rychle odstranit stres a dodává nám vyrovnanost.

Lazurit nám navodí harmonie a přinese pocit vnitřního sebepoznání.

LAPIS LAZURI najdete zde /lapis-lazuli/

Máte zájem o osobní výklad? Napište mi do zprávy, nebo na e-mail silaenergie@gmail.com

Čakry jsou prastarou moudrostí, která vysvětluje energetická pole těla. Když jsou čakry propojeny a v rovnováze, projevuje se nejčistší pohoda. Díky užší spolupráci s těmito kartami prožijete hlubší sebeuvědomění, zplnomocnění a uzdravení. Účinné potvrzení každé karty vám pomůže odstranit starou energii a vnést do vašeho života novou, čerstvou.

S láskou SÍLA ENERGIE Helena

***************************

ODHALENÍ KARET

93880116_650211978864777_8886348031901827072_o

 

ŽIVOTNÍ CÍL

-Krční čakra

Vzali jste dnes tuto kartu na vědomí, abyste zdůraznili, že máte skvělou příležitost uskutečnit svůj životní cíl. Je naše přirozené právo jít svou cestou s určitým účelem a nyní přišla chvíle, abyste tuto cestu převedli do reality. Ptáte, jaký je váš životní cíl? Pokud platí, že jsme všichni jiskrami boží lásky veškerenstva, abychom zde na zemi lásku předvedli ve skutečnost, potom dává smysl, že vaším životním cílem je dělat, co děláte rádi a sdíleli to se světem. Udělejte si čas a zeptejte se sami sebe, co to je ve vašem případě. Co vám v životě přináší radost? Občas se bojíme nebo máme zábrany ohledně našeho životního cíle či toho, co rádi děláme. Máme strach z odmítnutí, selhání, vydělávání málo peněz, dokonce i strach z úspěchu. Strach je přirozenou částí procesu, kdy vystupujeme ze své komfortní zóny a často vzniká, když se držíte zpátky. Pokud čekáte, až strach ustoupí, než se pustíte do toho, co dělat chcete, tak to byste mohli čekat navždy. Velký kus pravdy má rčení – pociťte strach, a přesto to proveďte. Nastal čas, abyste se bez výčitek pustili do svého životního cíle a zářili. Když budete naslouchat svému srdci a krok za krokem budete postupovat po své životní cestě, stanou se zázraky. Otevřou se před vámi neočekávané možnosti a do vaší cesty vstoupí příležitosti, které jste si doposud neuměli ani představit. Když se rozhodnete jít za svým životním cílem a nenecháte se svést jinam, univerzum vás obdaří požehnáním. Skutečnost, že jste si vytáhli tuto kartu, může také naznačovat, že už po své životní cestě kráčíte. Nicméně to nebude vždy jednoduché. Proto vydržte, užívejte si to a vydejte se na jízdu svého života.

Afirmace: Těším se přízni nebes a žiji pro svůj životní cíl.

 

 

FLEXIBILITA

-Sakrální čakra

Povolali jste tuto kartu, aby dodala odvahu přizvat do svého života větší flexibilit. Podstata života a naše zkušenosti nás stále podporující k nalézání dalších možností a nových metod. Když se těmto poselstvím poddáte, umožní vám včlenit do vašeho života flexibilnější stav bytí. Plavba životem pak bude klidná a velice vděčná. Byly vaše myšlenky v poslední době poněkud zkostnatělé? Možná dokonce stojíte na místě a nemůžete se posunout. V tom případě začleňte do svého života umění flexibility. Možná se něčeho až příliš pevně držíte. Nastala chvíle, abyste se toho zbavili a uvolnili místo nové energii. Je jednoduché se ztratit v nepodstatných plánech a myšlenkách, zejména pokud žijete podle pevných zásad. Nicméně v tuto chvíli bude výhodné a ozdravné podívat se na některá z těchto zastaralých způsobů a přesvědčení. Možná právě ony způsobují chaos ve vašem světě, udělejte si čas, abyste naladili svou mysl a sledujte, co už vám neslouží, a buďte adaptabilnější. Tato karta by také mohla znamenat, že jste příliš přísní na konkrétní osobu a že nastal čas, abyste jim i sobě dopřáli trochu volnosti. Flexibilitu máte právě teď na dosah. Vpusťte ji do svého života a dopřejte si větší pohodu a milost.

Afirmace: Jsem volný a flexibilní.

 

SEBEZDOKONALOVÁNÍ

-Solar plexus čakra

Dneska jste si vytáhli tuto kartu, abyste se dozvěděli, že přišla správná chvíle na sebezdokonalování. Život nás neustále podrobuje zkouškám. To mám poskytuje příležitost k růstu a stát se sdílnějšími se svým vnitřním světem. V tuto chvíli jste povoláni, abyste zdokonalili své dary. Klíčem je zaměřit energii na to, co byste rádi uměli, a nevzdávat se, dokud novou schopnost zcela neovládnete. Dosáhnout sebezdokonalení vyžaduje odhodlání a motivaci, nicméně pokud budete důslední a necháte si dostatek času, svůj sen uskutečníte. Jste-li požehání touto kartou, znamená to, že už jste na správné cestě ke zdokonalení svých darů. Pochybovali jste o sobě v konkrétním aspektu svého života, což vyústilo v pocity frustrace?

Vězte, že současné problémy, kterým čelíte, jsou dveře, za nimiž leží vaše lepší já. Neztraťte ze zřetele svůj cíl a nevzdávejte se naděje. Sebezdokonalení je nevyhnutelné. Zcela něco ovládnout vyžaduje odvahu a lásku a nyní přišla chvíle věnovat svému nadání plnou pozornost a nevšímat si žádných rozptýlení. Jste povzbuzeni podívat se na své životní poslání a zasadit semena svých vnitřních tužeb. Zůstaňte motivovaní a užijte si cestu ke svému sebezdokonalení.

Afirmace: Jsem pánem svého osudu.