KARTY 23.8.2020

20200408_184107

Přeji krásný víkend, andílci. 
Dnes nás bude doprovázat RODONIT.

Rodonit nás učí, abychom neobviňovali druhé z něčeho, místo toho, abychom přijali svojí zodpovědnost za své činy. Na sebezdokonalování je rodonit skvělým pomocníkem.

RODONIT najdete zde /rodonit/

Máte zájem o osobní výklad? Napište mi do zprávy, nebo na e-mail silaenergie@gmail.com

Čakry jsou prastarou moudrostí, která vysvětluje energetická pole těla. Když jsou čakry propojeny a v rovnováze, projevuje se nejčistší pohoda. Díky užší spolupráci s těmito kartami prožijete hlubší sebeuvědomění, zplnomocnění a uzdravení. Účinné potvrzení každé karty vám pomůže odstranit starou energii a vnést do vašeho života novou, čerstvou.

S láskou SÍLA ENERGIE Helena

ODHALENÍ KARET

20200408_184126 – kopie

UZEMNĚNÍ

-Earth Star čakra

Přivábili jste tuto kartu do svého světa jako znamení, že je čas znovu stát pevně nohama na zemi. Možná cítíte zmatek ve svých myšlenkách a pocitech a dělá vám potíže soustředit se a zaměřit na konkrétní cíl. Cítíte se ve strachu a jste příliš zaneprázdnění kvůli mnoha požadavkům, které na vás život klade? Možná je pro vás obtížné nasměrovat svůj život k pozitivním výsledkům a zkušenostem a dát je najevo. Vězte, nejste v tom sami. Je to velmi častý pocit a je snadné uváznout ve smršti událostí a bláznovství, které nás obklopuje. Ale je tu světlo na konci tunelu. Nejlepší pro vás je začít se soustředit a uzemnit se. Nejmocnější způsob, jak tak učinit, je napojit se na krásnou Matku Zemi. Dopřejte si čas v přírodě, připojte se na její energii a přijměte ji spolu s kouzlem, které vám nabízí. Právě ti je v tuhle chvíli nejlepším lékem pro vaši duši. Stravte nějaký čas na břehu jezera, jděte na procházku do lesa, navštivte krásné místo s tekoucí vodou nebo váš oblíbený koutek přírody, kde se cítíte spokojení. Posaďte se na zem a užijte si pocitu, že jste s její stabilitou pevně spojeni. A soustředění. Když jste uzemnění, cítíte hluboké propojení sebe a všeho kolem sebe.

Afirmace: Moje energie je zcela uzemněná a spojená s uzdravující energií země.

 

HOJNOST

-Kořenová čakra

Přivolali jste tuto kartu jako připomínku, že hojnost máte vždy na dosah. Je to přirozený stav bytí, rezonovat v této expanzivní vibraci. Svět a univerzum jsou hřiště této bohaté energie, která je vím dostupná v každou chvíli každého dne. Pokud jste uvízli v přesvědčení, že nejste schopni přitahovat a projevovat touhy svého srdce, vězte, že hojnost má pro vás dveře doširoka otevřené a zve vás, abyste vstoupili. Jste spolutvůrcem veškerenstva a můžete se kdykoliv projevit v dostatku čehokoliv, co potřebujete. Pokud se vám kupí účty a zde se, že nemáte dost financí, abyste vyšli, vězte, že hojnost máte na dosah. Dostatek přichází v mnoha formách, nejen jako peníze. Láska, vděčnost a potěšení jsou tu pro vás. Dejte si chvilku, vžijte se do pocitu dostatku a vezměte na vědomí hojnost ve svém životě. Uvědomte si, jak můžete sabotovat sami sebe nebo se uzavírat vůči této mocné energii. Dělejte, co je třeba, abyste jí umožnili objevit se znovu. Můžete o pomoc požádat své anděly. Aby vám pomohli odstranit bloky, provedli vedenou meditací nebo aby pracovali s nějakými účinnými krystaly, jako je citrín nebo jadeit (nefrit). Zasloužíte si hojnost v životě. Je to vaše přirozené právo člověka. Dostatek vás naplňuje svým požehnáním teď a navždy. Buďte otevření a přijměte jeho světlo.

Afirmace: Jsem bohatý pramen božství. Hojnost veškerenstva proudí do mne a skrze nyní a navždy.

 

ZŘETELNOST

-Čakra Třetího oka

Dneska jste přivolali tuto kartu do své povědomí, protože zřetelnost závisí na vás. Schopnost pocítit zřetelnost je spojena s čakrou Třetí oka. Čím otevřenější a aktivnější čakra, tím zřetelnější obraz dostanete. Teď je čas vidět věci jasně, dostat odpovědi, po kterých se pídíte. Blokace čakry Třetího oka ovlivňuje vaše vnímání životních situací. V tuto chvíli se vám dostává podpory vyčistit si čakru Třetího oka a pracovat na jejím posílení, aby mohla využít svůj plný potenciál. Existuje několik ideálních meditací, díky kterým Třetí oko aktivujete. Skvělý krystal, který vám v tom pomůže, je ametyst (/ametyst/). Položte tento krystal na místo vašeho Třetího oka a vdechujte jeho energii, abyste pomohli aktivovat a probudit čakru. Zatímco se vaše Třetí oko otevírá, získáte mnohem více zřetelnosti do záležitostí ve svém životě. Zřetelnost přichází, když porozumíme a projasníme zmatek kolem stresujících situací v našich životech. Co ve svém životě potřebuje udělat zřetelnější? Nastal čas, abyste se tyto záležitosti ujasnili. Někdy mysl vytváří iluze, které nám brání vidět pravdu. Zbavte se myšlenek, které vám neprospívají, a přeorientujte se na ty, které vám pomohou vidět věci zřetelně. Jakmile se vám to povede, pocítíte hlubší pochopení sebe sama a pohodu. Tato karta může také znamenat, že přišel čas objasnit konkrétní situaci ve vašem životě. Možná jste položili otázku. Tato karta vám říká, že jakmile pracujete na nalezení zřetelnosti, odpověď přijde.

Afirmace: Prožívám život s nadpozemskou zřetelností.