Karty 24.5.2020

38521645_295702384315740_1855917044331970560_o

Karneol 

Potřebujete podpořit sexualitu, vitalitu a hravost? Tak doporučuji tento kámen. Specifické vibrace karneolu jsou zesílené i díky vibracemi oranžovo-červené barvy.
Karneol najdete zde http://www.silaenergie.com/karneol/

 38433508_295717867647525_812767069790535680_o

ODHALENÍ KARET

Karta č.1 ŠŤASTNÝ KONEC


Význam karty: že to šťastně dopadne, je jisté. Zřekněte se vší úzkosti a buďte bez obav. Vše se nakonec vyřešíte.
Toto je karta, která vás ujišťuje a signalizuje vám, že ,,film´´, v němž momentálně hrajete, má velice šťastný konec. Situace, které se zdají nepříjemné , se zázračně řeší. Nedorozumění jsou odpuštěna. Na chyby se zapomnělo.
Jste vyzýváni, ať se přestanete strachovat o budoucnost, protože vaše obavy by se mohly svou vlastní silou negativně vyplnit. Svým strachem byste mohli doslova překazit šťastný plán, který s vámi nebesa mají. Vyjděte si tedy do přírody a poproste víly, ať vám pomohou radovat se z dokonalosti STVOŘENÍ. Vaše radost obnoví vaši víru a způsobí, že ve vašem příběhu všechno dobře dopadne.

AFIRMACE: VŠE JE PRÁVĚ TEĎ V BOŽSKÉM A DOKONALÉM POŘÁDKU.

************************************
Karta č.2 VYŠŠÍ VĚDOMÍ


Význam karty: Dostává se vám vedení od vašeho pravého já, vaše vyššího vedení, které tvoří jednotu s božskou univerzální moudrostí. Nasloucháte lásce, a nikoli strachu.Tato karta je potvrzením, že vaše současné pocity, myšlenky, sny a snahy pocházejí z Ducha. Prosili jste o božské vedení a vaše vyšší já vaše modlitby vyslyšelo. Vaše duchovní cesta vám pomohla tento hlas uslyšet, protože jste si udělali čas na naslouchání. Možná jste začali meditovat nebo cvičit jógu a to přispělo ke zklidnění vaší mysli. Nebo jste se možná otevřeli Vesmíru a rázně jste se rozhodli zlepšit svůj život.
Ať už jste si zvolili jakýkoli způsob, funguje velice dobře. Nyní vás víly žádají, ať rozmlouváte se svým vyšším vědomím – to znamená uchýlit se stranou od hluku a stresu. Jednou z možností jsou časté procházky v přírodě, duchovně zaměřené akce nebo meditační víkend. Tím, že se zklidní váš život i mysl, bude hlas vašeho vyššího vědomí stále hlasitější a zřetelnější. Dokonale vás povede všemi oblastmi života

AFIRMACE: SNADNO SLYŠÍM VNITŘNÍ HLAS DUCHA A ROZUMÍM MU.

************************************

Karta č.3 POHYB


VÝZNAM KARTY: Vaše tělo se chce vyjádřit prostřednictvím pohybu. Naslouchejte svému tělu a ono vám řekne, po jakém druhu pohybu touží.
Vaše fyzické tělo má svou životní sílu a inteligenci a patří ke stejnému elementálnímu království jako víly. Je dětské, hodně si toho žádá, a zároveň je dospělé a ví, co je potřeba. Tato karta poukazuje na moudrost vašeho těla a žádá, abyste respektovali potřebu svého tělo cvičit a mít dostatek pohybu.
Věnujte se mu chvíli a zeptejte se, po jakém typu pohybu touží. Chce zlepšit stav své kardiovaskulární soustavy tak, že si půjdete zaběhat? Nebo si žádá klidnou procházku v přírodě? Nebo se chce protáhnout a zameditovat si při cvičení jógy? Nebo si chce zatančit podle hudby? Naslouchejte odpovědi svého těla a potom jeho požadavek uskutečněte.

AFIRMACE: S LÁSKOU VĚNUJI POZORNOST POTŘEBÁM SVÉHO TĚLA.