Karty 26.4.2020

94223879_653321131887195_3222293389848346624_o

Překrásný víkend, andílci. 
Dnes nás bude doprovázat MALACHIT.

Poznání sebe sama, odbrzdění, odvaha, svoboda, dobrodružství, intenzita, život naplno - takový je malachit.

Vibrace malachitu aktivují a čistí čakry a také umožňují naladit se na naše duchovního průvodce.

MALACHIT najdete zde http://www.silaenergie.com/malachit/

Máte zájem o osobní výklad? Napište mi do zprávy, nebo na e-mail silaenergie@gmail.com

 

ODHALENÍ KARET 

95142439_654758225076819_5612422151538737152_o

 

SMYSLOVÝ ROZVOJ

-Čakra Třetího oka

Přivolali jste dnes tuto kartu, protože nastal ideální čas na rozvinutí vašich nadsmyslových schopností. Vnímat vlastní nadsmyslové neboli paranormální uvědomění je jako mít smyl navíc. Lidé tak o něm i mluví, jako o šestém smyslu. Všichni jsme média, včetně vás, a nyní přišel čas prohloubit vaše duševní schopnosti. Možná pocházíte z rodové linie předků s jasnovideckých nebo spiritickým nadáním, protože tento dar je předáván pokrevním příbuzenstvím. Existují čtyři hlavní způsoby, kterými se můžete napojit na své nadmyslové schopnosti: prostřednictvím zraku, sluchu, vědomí a pocitů. Tyto smysly jsou jako svaly. Čím více s nimi pracujete, tím silnější budou. Každému je obyčejně jeden z těchto způsobů bližší, než ostatní. Na něj se zaměřte. Tato karta je odrazem faktu, že nastal čas, abyste začali rozhýbávat a protahovat své duševní svaly a objevili novou moudrost pro sebe i ostatní. Na něj se zaměřte. Tato karta je odrazem faktu, že nastal čas, abyste začali rozhýbávat a protahovat své duševní svaly a objevili novou moudrost pro sebe i ostatní. Máte skvělou příležitost zúčastnit se workshopu, který vám to usnadní. Čtěte knihy k tomuto tématu, poslouchejte podcasty. Jakýkoli způsob vám vyhovuje. Je čas se do toho ponořit. Jak porostou vaše schopnosti, získáte hojnost moudrosti, lásky a vedení které vám budou užitečné a které můžete sdílet s ostatními. Vytažení této karty také může znamenat podporu, protože na svém nadsmyslovém nadání již pracujete. Odpovědi a řešení problémů nyní přicházejí prostřednictvím spojení s vaším vyšším já. Je to doba určená rozvoji a učení. Ujistěte se, že máte dostatek času, abyste ocenili a pečovali o své dary a tento proces.

Afirmace: Jsem intenzivně napojený na svou intuici a beru si zpět své nadsmyslové vnímání.

**********************

INSPIRACE

-Sakrální čakra

Vzali jste tuto kartu na vědomí, protože přišel čas nechat se inspirovat, najít svou vášeň a sdílet ji se světem. Inspirace neustále proudí skrze vás a kolem vás a zve vás, abyste se připojili k její silné a kreativní energii. Co vám dodává inspiraci a způsobuje, že vaše duše září? Je čas se obklopit lidmi, knihami, zkušenostmi a čímkoliv, co vás inspiruje. Cítíte se znudění a vyčerpaní? Zabýváte se rádi něčím, co vám přináší inspiraci? Nyní přišla chvíle přinést to do vašeho života světa. Když děláte něco, co vás naplňuje, celá vaše bytost se rozzáří motivací, radostí a štěstím. Tato vlna energie přinese úžasnou pozitivitu do vašeho života. Budete spokojení a pocítíte, že váš život má smysl. Když neodmítnete svou tvůrčí sílu a nasloucháte jí, prospěch z toho mají i lidé kolem vás. Tento stav bytí je totiž nakažlivý, začnete být pro ostatní vzorem.

Afirmace: Inspirace skrze mne neustále proudí a já jsem inspirovaný.

**********************

LÉČBA DUŠE

-Soul Star čakra

Dnes jste si přivolali tuto kartu, protože máte v rukou možnost intenzivní léčby duše. Vaše duše je všemocný, vědomý aspekt vaší bytosti, a právě podstupuje ozdravný proces. Toto probuzení může bytosti, a právě podstupuje ozdravný proces. Toto probouzení může zamíchat věcmi ve vašem životě, vytváří změnu, kterou potřebujete, abyste mohli postoupit do vyššího stavu vědomí. Jste uprostřed obřadního přechodu. Věci, které ve vašem životě nefungují, jsou přezkoumávány. Vězte, tento chaos je pozitivní. Je tím, co je v tuto chvíli zapotřebí. K tomuto chaosu byl vydán boží příkaz a vy jste žádáni, abyste věřili, naslouchali a podvolili se milujícím radám vaší duše. Vaše duše má lék pro vaše uzdravení a ví, co je pro vás nejlepší. Je čas na hluboké pročištění; jste pobízeni zbavit se starého, abyste udělali místo novému. Léčba duše je cesta ke komplexnímu ozdravení na všech úrovních, aspektech a stavech bytí. Během tohoto procesu k sobě buďte velmi jemní a milí. Pečujte o sebe, poskytujte si dostatek lásky a pozornosti. Naslouchejte poselstvím, které vám poskytuje vaše tělo a duše a chovejte se podle těchto rad. Procházíte úžasným spirituálním probouzením a brzy sklidíte sladké plody tohoto procesu. Vězte, že díky této cestě získáváte mnoho pozitivního světla a uzdravujete se do hloubky duše.

Afirmace: Otevírám se k hlubokému uzdravení duše a přijímám podporu čisté lásky, abych řídil/a svou léčebnou cestu.