Karty 26.7.2020

Avanturín karty 1

Krásný avanturínový víkend,

při výkladu nás bude doporvázet energie avanturínu. Energie zeleného avanturínu nám pomáhá zahnat černé (negativní) myšlenky a dostane nás do duševní pohody.

Cítíte, že potřebujete energii AVANTURÍNU? Tak koukněte sem na odkaz /avanturin/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

Avanturín karty

PŘÍLIV FINANCÍ


Význam karty: Váš nový pocit hojnosti ve vašem životě se projevuje v realitě. Všechny finanční bloky jsou úspěšně odstraněny a vy se nyní nacházíte v přílivu větší prosperity. Mnoho štěstí!
Vaše finance rostou a dosahují nové úrovně. Modlili jste se za jejich zvýšený přísun a vizualizovali jste si větší bohatství? Výsledkem vašich pozitivních myšlenek a tužeb je pulzující tepna hojnosti. Toto štěstí se vztahuje nejen na peníze, nýbrž i na lepší možnosti ve vašem osobním životě i profesní oblasti.
Víly, které jsou mistry zhmotněných přání, vám radí, ať si i při zažívání své nového nádherného stavu zachováváte pozitivní a radostné srdce. Neustále si opakujte: ,,Právě teď vděčně přijímám do svého života vše dobré” a ,,Zasloužím si hojnost.” Pokud zjistíte, že se příliv financí přerušuje, požádejte víly, ať vám pomohou upravit vaše myšlenky a emoce tak, abyste dokázali vděčně a ochotně přijmout všechny dary, které si bohatě zasloužíte.

AFIRMACE: CO SE FINANČNÍ STRÁNKY TÝČE, JSEM BEZ OBAV. DOSTÁVÁ SE MI HOJNÉ PODPORY DNES I KAŽDÝ BUDOUCÍ DEN.

*********************************

POHLED DO NITRA


Význam karty: Snažíte se dojít uspokojení prostřednictvím vnějších zdrojů, jako je hmotný majetek nebo vztahy? Vyhledáváte také pomoc druhých lidí? Víly vás vybízejí, abyste odpovědi, které potřebujete, hledali uvnitř.
Když se někdy cítíte prázdní, je vaší první reakcí snaha naplnit tuto prázdnotu tak, že něco nebo někoho získáte. Můžete se nechat chytit do pasti myšlenkou: Budu šťastná/ý, když budu mít nového milence (nový titul, lepší oblečení atd.) když posléze získáte, trvá váš pocit uspokojení jen velmi krátce. Víly vám připomínají, že jediným zdrojem skutečného naplnění je spojení s Duchem ve vašem nitru. Pohovořte si v duchu se svým Stvořitelem a pociťujte, jak vás naplňuje BOŽSKÁ LÁSKA.
Totéž platí v případě, kdy hledáte odpovědi u vnějších autorit. Není sice nic špatného žádat o radu moudré přátele, zvláště pak odráží-li jejich rada to, co víte, že je pravda. Možná však po svých přátelích, mentorech či jasnovidcích chcete řešení a jste zmateni, když se vám dostává rad, které si vzájemně protiřečí. Jestliže vám tedy každý radí něco jiného, potřebujete si zameditovat a zjistit, co vám říká vaše vnitřní vedení.

AFIRMACE: V MÉM NITRU SE PRÁVĚ TEĎ SKRÝVÁ VELKÁ KRÁSA A SVĚTLO. NACHÁZÍM ZDE VŠECHNO POZNÁNÍ VESMÍRU.

*********************************

JDI ZA SVÝMI SNY


Význam karty: Meditujte o touhách svého srdce. Změňte svůj režim tak, abyste mohli trávit čas způsobem, který má pro vás skutečný smysl.
Někdy je obtížné zjistit, po čem vlastně doopravdy toužíme. Zvěnčí na nás doléhá spousta vlivů a stejně tak naléhavě se hlásí i naše obavy: VĚNUJ MI POZORNOST! A tak čekáme na chvilku volna,kdy se konečně budeme moci věnovat svým snům, cílům a snahám. Ale zdá se, že taková shvíle snad nikdy nenastane.
Víly po vás chtějí. Abyste svůj režim vzali do svých rukou. Především vás žádají, ať rozjímáte nad touhami svého srdce. Napište si seznam pěti priorit ve svém životě. Potom si vytvořte rozvrh, čený na bílém, tak abyste se mohli v konkrétní čas těmto přednostním činnostem věnovat. Není podstatné, co budete během těchto časových úseků dělat; důležité je, abyste věnovali čas a energii tomu, co vás činí šťastnými a přináší vám pocit uspokojení.

AFIRMACE: ZASLOUŽÍM SI TO NEJLEPŠÍ. UJÍMÁM SE SVÉHO ROZVRHUI SVÉHO ŽIVOTA.