KARTY 27.9.2020

vyklad apatit (2)

 

Přeji krásný víkend, 

po menší pauze jsem tu zpět s výkladem. Dovolená byla úžasná, já úplně vypla a jsem nabitá novou energií. Při výkladu nás bude doprovázet krásně modrý apatit. Apatit nám psychologicky pomáhá zvyšovat motivaci a potlačuje lhostejnost, zmatky, podráženou.


Jste citově vyčerpaní? Apatit vám pomůžete překonat tento stav a uvolní energii, která odstraňuje zklamání. 

www.silaenergie.com/apatit/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh z dovči můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

vyklad apatit (1) (1)

SMÍCH


Význam karty: Každý temný mrak nemá jenom stříbrný okraj, nýbrž také svou humornou stránku. Snažte se mít objektivní odstup od situací, v nichž se ocitáte, a nacházet z nich vtipné východisko. Smích vám pomůže dívat se na život z nové perspektivy, takže budete umět tvořivě pronikat do podstaty věcí a budete je umět i tvořivě řešit.
Podle názoru víl se k životu stavíte až příliš vážně. To však neznamená, že by chtěly, abyste zanedbávali své povinností, zapomněli na posvátnou úctu nebo bránili své emoce vtipkováním. Vybízejí vás, abyste si všímali humoru, který se v životních událostech platí i o našem životě, že se nám žije lépe, když se na něj můžete dívat očima člověka se smyslem pro humor.
Smích nám pomůže mít odstup a vidět sebe i své situace objektivněji. Když se smějeme, uvolníme se. A když se uvolníme, prochází námi snáze tvořivá řešení a svěží energie. Dopřejte si tedy dnes trochu času na to, abyste se od srdce zasmáli. Jděte například do kina nebo do divadla na novou komedii, kupte si knihu od svého oblíbeného spisovatele-humoristy nebo si s kamarádem vyprávějte praštěné vtipy.


AFIRMACE: NACHÁZÍM V ŽIVOTĚ HUMOR A SNADNO SE SMĚJI.

**********************************************

TVOŘIVOST


Význam karty: Vaše srdce potřebuje prostředek k vyjadřování silných emocí. Vytažení této karty je pro vás výzvou, ať se začnete věnovat umění nebo jednoduše tvůrčí činnosti.
Víly zpívají, tančí a vytvářejí krásné ozdoby a to vše je výrazem radostné energie jejich srdce. Také vy jste vybízeni k tvůrčímu sebevyjádření. Jakákoliv umělecká nebo tvořivá činnosti v kontaktu s vašimi čistými vnitřními pocity a božským vedením. Malování, aranžování květin, fotografování, stavění hradů a soch z písku nebo ze sněhu, psaní nebo skládání písní jsou toho krásnými příklady.
Váš tvůrčí výraz nemusí být zručně provedený ani dokonalý. Ve skutečnosti vám právě ty nejléčivější typy tvůrčích činností dovolují přetahovat linku. Jinými slovy, nedělejte si starosti, zda je vás tvůrčí projekt bezvadný nebo prodejný. Vůbec se na žádné cíle ani hodnocení neohlížejte a místo toho tvořte s dětskou fantazií. Užijte si to!!


AFIRMACE: JSEM VELICE TVOŘIVÝ A UMELECKY ZALOŽENÝ ČLOVĚK. NYNÍ UMOŽŇUJI TÉTO SVÉ STRÁNCE, ABY SE PROJEVILA

**********************************************

DETOXIKACE


Význam karty: Jste vedeni k vyčištění svého těla, prostředí, mysli i srdce od jedů. Bůh a víly vám v tomto úsilí pomohou.
Je na čase zbavit se jedů v sobě i ve svém okolí. Tato karta potvrzuje vaše vnitřní vedení, které vám radí, abyste se zbavili škodlivých návyků. Vyjděte si do přírody a přivolejte k sobě víly. Požádejte Boha i je, ať vám pomohou očistit od jedů vaši mysl, tělo i srdce. Požádejte víly o pomoc při zbavování se škodlivých návyků.
Brzy shledáte, že přirozeně toužíte po organických čerstvých potravinách, nápojích a kosmetických přípravcích, a budete chtít používat jenom přírodních produkty. Budete odváděni od jedovatých látek, které zamořují životní prostředí. A co je nejdůležitější, vaše myšlenky a emoce se budou odvracet od posuzování a strachu a místo toho začnou vycházet z lásky.


AFIRMACE: VYBORNĚ SE STARÁM O SVÉ TĚLO A TOUŽÍM JEN PO ZDRAVÝCH POTRAVINÁCH A NÁPOJÍCH.