Karty 28.6.2020

20200626_195026

Krásný víkend, andílci.❤️

Uvnitř nás samotných se skrývá největší síla a moudrost. Turmalín je skvělý pro ty, kdo chtějí najít tuto sílu a oporu v sobě samém.

Chcete náramek z turmalínu na podporu? Tak koukněte sem na odkaz /turmalin/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

 ODHALENÍ KARET

 20200626_195041

 

RODINA

-kořenová čakra

Vzali jste tuto kartu dnes na vědomí, abyste zjistili, že vás obklopuje energie vašich předku. Nastal mocný čas pro uzdravování rodinných vazeb a odmítnutí jakékoliv negativní zděděné karmy. Tisíce let jsme brali za samozřejmé, že si v sobě neseme staré vzorce a karmu těch členů rodiny, kteří zde byli před námi. Jako jsou po rodinné linii předávány některé fyzické problémy, stejně tak můžeme zdědit i emocionální či spirituální nerovnováhy. Existuje velká šance, že problémy, jimiž právě procházíte, jsou napojeny na vaši rodinnou karmu. Dejte si chvilku a vžijte se do situace svých předků. Zeptejte se, odkud pochází tento vzorec, kterým se řídíte. Uspějete, když utišíte mysl a dopřejete si čas, abyste mohli v klidu naslouchat. Jakmile identifikujete kořen problému, jednoduše zapalte svíčku a v klidu své mysli konverzujte s tímto členem rodiny. Představte si, jak svému předkovi problém vracíte. On tuto energii vloží do svého srdce, kde ji přemění na pozitivní, a předá vám ji zpět. Novou energii vložte do vašeho srdce a nechte ji léčit. Umožněte jí, aby vás osvobodila od negativní karmy, protože nyní přijímáte lásku, moudrost a vedení svých předků. Rodina je nedílnou součástí života. Narodili jsme se do těchto malých kmenů z nějakého důvodu. Skrze komunikaci a problémy s rodinou se učíme mnohé o bezpodmínečné lásce. Tato karta může také naznačovat, že zažíváte konflikt v rodině a je čas ho vyřešit. Karta může také být znamením, že vás z druhé strany doprovází a podporuje zesnulý člen rodiny. Účinný způsob, jak se napojit na energii našich předkům, je skrze stromy. Posaďte se na chvíli pod váš oblíbený strom a otevřete se, abyste uslyšeli šepot moudrosti vašich předků, kteří touto stezkou kráčeli před vámi.

Afirmace: Jsem v klidu a zajedno s mou rodinou.

*************************

MÍR V DUŠI

-Korunní čakra

Vytáhli jste si dnes tuto kartu, aby vám připomněla, že klid a mír je vám dostupný v každém okamžiku. Je ve vás a neustále vás obklopuje. Jste povzbuzováni, abyste se propojili s mocnými léčebnými vibracemi vaší duše a univerza. Může se zdát, že se váš život vymkl kontrole a je plný stresu. Přišel čas se na chvíli zastavit, abyste mohli rozpoznat napojit se na mír v duši, který chováte v sobě. Můžete cítit potřebu meditovat nebo jednoduše jít někam do přírody. Tam jste schopni sedět o samotě a cítit mírovou energii, která je vám v tuto chvíli nabízena. Když se můžete zastavit a propojit se s ní, vyvolá to intenzivní proces čištění a obnovy, díky čemuž se budete cítit lehčí, ,,čistšía že máte více energie. Klidná mysl vám přinese uzdravení na mnoha úrovních. My všichni usilujeme o nalezení klidu a neuvědomujeme si, že přehnaná snaha nám ve skutečnosti brání, abychom jej nalezli. Nyní přišel čas se zastavit a být v míru, který rezonuje každou buňkou vaší bytosti. Pokud jste položili nějakou specifickou otázku, potom je tato karta znamením přítomnosti míru a zároveň je hledanou odpovědí. Užijte si klid v duši a obklopte se touto kouzelnou esencí.

Afirmace: Mír existuje v každé chvíli a v každé buňce mého bytí.

*************************

PRAVDA

-Krční čakra

Tuto kartu jste vzali na vědomí jako upomínku toho, že vámi božská pravda veškerenstva stále pulsuje. Každý moment obsahuje pravdu, nicméně vaším úkolem je tuto pravdu rozpoznat a pochopit, co znamená pro vás. Každý máme svůj vlastní smysl pro skutečnost, jinak ji chápeme. A ne vždy bude stejná. Jste podporováni k uvědomění si vaší osobní pravdy v konkrétní situaci. Přišel čas, abyste si věřili. Napojte se na pravdu, která dokonale souzní s vaším srdcem, následujte ji a vyjádřete ji. Stále jste veden k tomu, abyste naslouchali pravdě své duše a nyní přišel čas, abyste v ní uvěřili a zrealizovali ji. Stále jste vedeni k tomu, abyste naslouchali pravdě své duše a nyní přišel čas, abyste v ní uvěřili a zrealizovali ji. Můžete se cítit zmatení. Za své jste přijali úhel pohledu někoho jiného nebo něčí osobní pravdu ohledně nějaké situace. Nyní je čas, abyste svoji situaci přehodnotili a našli pravdu, se kterou souzníte vy. Jak říká rčení – pravda tě osvobodí. Jakmile si osvojíte svou pravdu, budete se cítit mnohem lehčí a klidnější. Mohli jste před někým pravdu zamlčovat, protože jste je nechtěli zranit. Nyní přišla chvíle se otevřít a být čestní sami k sobě i této osobě a najít způsob, jak mu vyjevit skutečnost v klidu a láskyplně. Je velmi důležité, abyste, abyste dali najevo, jak se cítíte. Nenechat se ovlivnit tím, jak ona druhý osoba přijímá vaši pravdu nebo jak na ni reagujete. Vězte, že máte podporu po celou dobu, protože se váš život stává pravdivější.

Afirmace: Žiji a naslouchám své pravdě v každém okamžiku.