Karty 3.5.2020

95393082_658481398037835_2492725355614306304_o

 

Přeji krásnou ametystový víkend,
dnes jsem si cítila, že při výkladu karet musím mít u sebe AMETYST. Je to kámen, který vás bude chránit! Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku.

!!!! Když nemůžete večer usnout, dejte si ho pod polštář. Pomůže vám uklidnit mysl. Ochrání vás i před opakujícími se nočními můrami !!!!

Ametyst zlepšuje soustředění a pomůže vám udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Při meditacích dosáhnete s ametystem snadněji rozšířených stavů vědomí.

Ametyst najdete zde /ametyst/

Vyberte si kartu, která vám padne první do oka. Může si vybrat i více karet, jestli to tak budete cítit. Zleva první řada je karta č.1. Zleva druhá řada je karta č.5 Zítra zveřejním karty.

Víly vám jako mocní andělé přírody mohou zázračně pomoci s vaší sebedůvěrou, vztahy, zdravím a profesní dráhou. Tyto vykládací karty vám zprostředkují hluboce osobní vztah s úžasnou říší víl, které vám pomohou nalézt novou vnitřní sílu a jistotu a přistupovat k sobě samým s větší láskou a úctou.

Krásný víkend, andílci.

S láskou SÍLA ENERGIE

-----------------------------------------------

ODHALENÍ KARET

95762797_658913271327981_1462383995751759872_oKarta č.1 ŠŤASTNÝ KONEC


Význam karty: že to šťastně dopadne, je jisté. Zřekněte se vší úzkosti a buďte bez obav. Vše se nakonec vyřešíte.
Toto je karta, která vás ujišťuje a signalizuje vám, že ,,film´´, v němž momentálně hrajete, má velice šťastný konec. Situace, které se zdají nepříjemné , se zázračně řeší. Nedorozumění jsou odpuštěna. Na chyby se zapomnělo.
Jste vyzýváni, ať se přestanete strachovat o budoucnost, protože vaše obavy by se mohly svou vlastní silou negativně vyplnit. Svým strachem byste mohli doslova překazit šťastný plán, který s vámi nebesa mají. Vyjděte si tedy do přírody a poproste víly, ať vám pomohou radovat se z dokonalosti STVOŘENÍ. Vaše radost obnoví vaši víru a způsobí, že ve vašem příběhu všechno dobře dopadne.


AFIRMACE: VŠE JE PRÁVĚ TEĎ V BOŽSKÉM A DOKONALÉM POŘÁDKU.


***********************

Karta č.2 NADHLED


Význam karty: Když vás něco trápí, často se stává, že vám řešení jakoby uniká. Podívejte se na svou situaci z nadhledu a možná uvidíte nové východisko.
Děsí vás zdánlivě neřešitelná situace? Vaše obavy a napětí možná vytvořily negativní posedlost a vy musíte na problém neustále myslet. Přestože bez přestání hledáte řešení, zdá se, že se žádné nenabízí, a do vašeho vědomí se vkrádá beznaděj. Ať už se jedná o velkou, nebo drobnou záležitost, tato karta vás vyzývá, ať si uděláte na chvilku odstup, abyste lépe viděli tvořivá, ať si uděláte na chvilku odstup, abyste lépe viděli tvořivá řešení.
Místo abyste neustále na věci pracovali, spatřete se v duchu, jak předáváte své problémy do čekajících rukou Nebes. Odevzdejte záležitost beze zbytku – podobně jako necháváte jít dopis, který někomu posíláte. Potom si představte, jak asi vidí problém víly. Jak by vypadal z jejich perspektivy? Vnímejte pocit víry a naděje, který vám předávají, a vězte, že tyto pozitivní emoce podporují celkové řešení záležitosti.


AFIRMACE: MÉ SRDCE, MÁ MYSL, MŮJ ŽIVOT I VŠICHNI LIDÉ MÉHO ŽIVOTA JSOU PRÁVĚ TEĎ V DOKONALÉM MÍRU.

***********************

Karta č.3 VĚŘ SI


Význam karty: Nejlepším přítelem jste si vy sami a vy sami máte vše potřebné k uspokojení vašich emočních i fyzických potřeb.
Někdy máme strach a vyžadujeme ujištění od druhých, že všechno bude zase v pořádku. Vytažením této karty jste ujišťováni, že všeho, co potřebujete, se vám dostává. Můžete se spolehnout sami na sebe, na své duchovní dary i na to, že se jejich prostřednictvím ve vašem životě zhmotní vše potřebné. I když materializační energie DUCHA často přichází prostřednictvím druhých lidí, má přesto svůj původ ve vašich vlastních myšlenkách.
Tato karta vám také radí, ať se zbavíte negativity, jež vás může odvádět od naslouchání svému vnitřnímu hlasu. Nedovolte, aby vám pochybovači vymluvili vaši víru, že se vaše sny vyplní. Úspěchu dosáhnout umíte a zasloužíte si ho stejně jako každý jiný. Když vám nebude chybět záměr a vaše jednání bude řízeno shůry, stanou se vaše sny skutečností již nyní.


AFIRMACE: JSEM NALADĚN/A NA SVŮJ VNITŘNÍ ZDROJ VEDENÍ. S DŮVĚROU SE SPOLÉHÁM NA TO, ŽE MNE TENTO VNITŘNÍ ZDROJ DOKONALE POVEDE.

***********************

Karta č.4 ZVEDNI LAŤKU


Význam karty: nespokojte se ničím menším, než o čem sníte. Když se rozhodnete zhmotnit zlepšenou situaci, VESMÍR už najde způsob, jak toho docílit.
V skrytu srdce víte, jakým typem života máte žít. Vytažením této karty se vám připomíná, že si zasloužíte a můžete zhmotnit jakoukoli situaci, již si přejete. Víly vás vybízejí, ať zanecháte negativních afirmací, které vycházejí z ustrašeného myšlení (to si nemohu dovolit nebo toho nikdy nemohu dosáhnout). Žádají vás naopak, ať zvýšíte laťku svého standartu tak vysoko, jak si zasloužíte všechny BOŽÍ DĚTI.
Napište si seznam všech svých přání, které ve svém srdci chováte, a tento seznam si denně procházejte s pocitem víry a vděčnosti – tyto emoce jsou schopny vaše přání proměnit v realitu. Potom si dejte spirituální závazek, že budete pro sebe očekávat to nejlepší. Tento závazek je vaším OBJEDNÁVACÍM LISTEM, který ve vašem životě způsobí zázraky. Až se vaše sny začnou uskutečňovat, přijměte DOBRÉ do svého života s vděčností. Vězte, že si zaslouží ty nejhojnější odměny, které život skýtá. Zasloužíme si je všichni.


AFIRMACE: ZASLOUŽÍM SI A OČEKÁVÁM V ŽIVOTĚ TO NEJLEPŠÍ. DRŽÍM SVOU LAŤKU VYSOKO.

***********************

Karta č.5 OSVOBOZENÍ


Význam karty: Cítíte se v určité oblasti života chyceni v pasti? Tato karta vás vybízí, ať uděláte první krok k osvobození se ode všech nepřirozených omezení.
Někdy se cítíte jako chyceni do pasti vnějších okolností. Jsme například přesvědčeni, že nás finanční nebo rodinné závazky nutí zastávat neuspokojivé zaměstnání. Bojíte se odejít z nezdravého vztahu, nechceme jej začít řešit. Možná máme pocit, že nám naše rodina nebo partner nedovolí zabývat se činnostmi, které zkvalitňují náš život, jako např. dálkovým studiem na vysoké škole nebo cvičením nejrůznějšího druhu. Je rovněž možné, že se cítíme ovládáni svými závislostmi.
Víly říkají, že když se chováme odpovědně vůči sobě, jsme odpovědnější i vůči druhým. To znamená, že když jsme šťastní, jsou i členové naší rodiny, přátelé, děti a partner rádi v naší blízkosti a my je svou silou a sebedůvěrou inspirujeme. Žádejte o pomoc při zbavování se svých strachů a v procesu osvobozování a zároveň se cítili svobodní jako ptáci, andělé a víly.

AFIRMACE: JSME SVOBORNÁ/Ý A SILNÁ/Ý. DOPŘÁVÁM SI NYNÍ RADOST Z TÉTO SVOBODY A SÍLY.


***********************

Karta č.6 BEZPEČÍ


Význam karty: Všechny pocity nebezpečí nebo zranitelnosti se uzdravují a na jejich místo vstupuje poznání, že se již teď nacházíte v bezpečí a pod ochranou.
Cítili jste se v poslední době vystrašení nebo nejistí? Pokud ano, je tato karta signálem, že nebesa vědí o vašich pocitech a přišla vám na pomoc. Obklopují vás nebeské bytosti, které vás bez přestání milují a chrání.
Víly vám připomínají, že bezprostřední příčinou pocitu zranitelnosti jsou vaše myšlenky na číhající nebezpečí. Ve své mysli jste předali moc něčemu mimo vás. Jste přesvědčeni, že tato ,,modla’’, kterou jste si vytvořili, má moc vás zranit. Má však jen tolik síly, kolik jste jí sami přisoudili. Víly vás naléhavě žádají, abyste se z tohoto pomýleného názoru vzpamatovali. Vězte, že je ve vaší moci stvořit sen, kde je štěstí a bezpečí, a že se můžete rozhodnout cítit se pod ochranou.

AFIRMACE: JSEM V BEZPEČÍ. ŽIJI BEZ OBAV. JSEM PO VŠECH STRÁNKÁCH A VŽDY CHRÁNĚN/A.

***********************
Karta č.7 VNITŘNÍ DÍTĚ


Význam karty: Stejně jako se staráte o malé děti tak, že jim nasloucháte, hrajete si s nimi a objímáte je, žádá si podobnou péči i vaše vnitřní dítě. Tato karta vás rovněž vybízí, abyste se sebou měli trpělivost, protože rostete a zrajete svým vlastním tempem.
Váš pocit zanedbanosti a nedocenění je velmi pravděpodobně způsoben tím, že přehlížíte potřeby svého vnitřního dítěte. Podobně jako každé dítě také vaše vnitřní dítě potřebuje každodenní péči a pozornost. K tomu patří i poskytování důsledně pozitivní zpětné vazby. Právě teď věnujte chvíli tomu, že se obejmete a řeknete si (v duchu nebo nahlas): MILUJI TĚ! JSI ÚŽASNÉ A DOKONALÉ DÍTĚ BOŽÍ!
Najdete si dnes chvíli na hraní. Může to být cokoliv od Matějské poutě nebo dětského hřiště po spontánní vykládání vtipů s přáteli. Váš nový pozitivní návyk STARAT SE O VNITŘNÍ DÍTĚ vám pomůže cítit se mladistvější a vitálnější a zcela jistě způsobí, že budete i výkonnější. Budete mít plno neotřelých, nových nápadů a vaši přátelé vám brzy budou říkat, jak mladě a svěže vypadáte.

AFIRMACE: INVESTUJTE DO SEBE TAK, ŽE PRAVIDELNĚ NA VŠECHNO ZAPOMENU, ABYCH SI MOHLA HRÁT A UŽÍVAT SI LEGRACE.

***********************
Karta č.8 RODINNÁ HARMONIE


Význam karty: vaše vztahy se členy rodiny se uzdravují. Tím, že o jednotlivých lidech v rodinném kruhu (včetně sebe) přemýšlíte s láskou a s láskou k nim také přistupujete, zažíváte v rodině skutečnou harmonii.
Každého člověka, s nímž se v životě potkáváte, včetně vašich rodinných příslušníků ovlivní, čemu věříte a co očekáváte. Tato karta vám radí, ať smýšlíte pozitivně a s láskou o každém, kdo vás rozzlobil nebo vám ublížil. Čím více milující energie každému vyšlete, tím více lásky se vám vrátí.
Mějte trpělivost – začínáte pociťovat velké uzdravování, k němuž dochází ve vašich rodinných vztazích. Víly po vás chtějí, abyste se zamysleli a přišli alespoň na tři důvody, proč jste vděčni za každého člena vaší rodiny. Pokud máte s někým z nich problém, vymyslete pět důvodů, proč si zasluhuje lásku. Vyšlete k němu požehnání a modlete se za něj a na vašem vztahu se okamžitě projeví první známky zlepšení.

AFIRMACE: VIDÍM TO DOBRÉ NA KAŽDÉM ČLENU SVÉ RODINY. MŮJ RODINNÝ ŽIVOT JE HARMONICKÝ A PLNÝ LÁSKY A RADOSTI.