Karty 30.8.2020

VYKLAD KARET CHRYZOKOL sila energie (2)

 

Přeji krásný poslední srpnový víkend,
tento víkend nás bude doprovázet chryzokol. Chryzokol posiluje vnitřní klid a tím jsme víc vyrovnanější. Naše osobní síla se zvýší.
Máte různé fobie? Tak tento minerál potlačuje negativní myšlení a dodá vám motivaci, které máte nedostatek.

Chryzokol patří 3. solární čakře a 4. srdceční čakře.

Potřebujete energii CHRYZOKOLU? Tak koukněte sem na odkaz /chryzokol/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

 

ODHALENÍ KARET

 VYKLAD KARET CHRYZOKOL sila energie

VYHODIT SI Z KOPÝTKA

Význam karty: Vaše duše touží po oslavách a legraci. Víly vás vyzývají, ať svoláte své přátele a uspořádáte sešlost nebo si večer společně někam vyrazíte.
Vždy je co oslavovat a tato karta vás vybízí, abyste začali právě teď. Vaše duše touží po vzrušujícím dobrodružství, jímž můžete být třeba celodenní výlet do přírody, večírek nebo jakékoliv tancování. Někdy váháme, když jde o náš volný čas, protože jsme přesvědčeni, že takovéto aktivity stojí příliš mnoho času a peněz. Přesto je užitek oslavování velký; dostanete neotřelé perspektivní a nové nápady, oživíte stará přátelství a budete mít čirou radost, že jste se dobře pobavili.
Víly pořádají oslavy pravidelně, někdy i každou noc. Znají důležitost zpěvu a tance jako součásti pěstování smyslu pro společenství. Přestože si možná přejete, aby se iniciativy ujal někdo jiný a on navrhl, ať si večer někam vyjdete, je možná načase, abyste se vedení chopili vy a naplánovali nějakou zvláštní událost.

AFIRMACE: JSEM ODUŠEVNĚLÁ/Ý, HRAVÁ/Ý A JE SE MNOU ZÁBAVA. VYTVÁŘÍM PŘÍLEŽITOSTI, JAK SPOLEČNĚ S PŘÁTELI OSLAVOVAT.

 ***************************

CTI SVÉ POCITY


Význam karty: Vytažení této karty jste vyzýváni, ať nasloucháte svým skutečným pocitům a řídíte se jimi. Nezrazujte se ani se nesnažte přesvědčit, že popírat svůj pravdivý vnitřní hlas je v pořádku.
Váš vnitřní rádce je velmi moudrý. Tento zdroj moudrosti k vám promlouvá prostřednictvím těla i vašich pocitů. Možná zažíváte vnitřní pocity, které k vám poměrně hlasitě promlouvají, nebo máte fyzické reakce na určité situace jako např. ztuhlou sanici nebo žaludek ,,na vodě´´. Srdce vás možná táhne k jistému geografickému místu, ke konkrétní profesi nebo určitému typu vztahu. Možná vás to nutí opustit určitou situaci, která je nepřijatelná.
Víly vědí, jak je důležité věnovat pozornost svým pocitům, a žádají vás o to. Říkají: ,,Neshazujte to, o čem vnitřně víte, že je pravda. Řiďte se svými emocemi, protože jsou vaším vnitřním kompasem, který vás navede na cestu domů a díky němuž budete stále v dobrém rozpoložení, budete se cítit v bezpečí, budete mít radost i podporu’’. Jestliže vám není jasné, jaké emoce vlastně prožíváte, zapisujte si své myšlenky a pocity do deníku, aby se vám ozřejmily a abyste jim porozuměli.

AFIRMACE: NASLOUCHÁM SVÝM SKUTEČNÝM POCITŮM, CÍTÍM JE A ŘÍDÍM SE JIMI, PROTOŽE VÍM, ŽE JSOU ODPOVĚDÍ NA MÉ MODLITBY.

 ***************************

INTUICE

Význam karty: Budete-li se řídit svým srdcem, můžete být bez obav. Ve skrytu duše víte, co máte dělat. Tato karta vás vybízí, ať důvěřujete této své vnitřní inteligenci a řídíte se jí.
Snažilo se na sebe vaše vnitřní vedení v poslední době upozornit? Možná na vás nějaký vnitřní hlas nebo se vám zdají sny plné hlubokých emocí a symboliky.
Vytažením této karty jste vyzýváni, ať těmto rozličným formám intuice věnujete pečlivou pozornost. Už není čas, abyste tato sdělení přehlíželi anebo přešlapovali na místě. Důvěřujte své niterné moudrosti stejně, jako kdyby přicházela od vážného učitele. Vězte, že si toto vedení nevymýšlíte. Jeho mocný a opakovaně znějí hlas je znamením, že dostáváte jasná a věrohodná poselství a stojí za to, abyste se jimi řídili.

AFIRMACE: DŮVĚŘUJI SVÝM POCITŮM A MYŠLENKÁM A ŘÍDÍM SE JIMI BEZ ZPOCHYBŇOVÁNÍ A OTÁLENÍ.