Karty 31.5.2020

20200530_094526

 

Přeji všem krásný víkend, andílci,
dnes nás bude při výkladu doprovázet HEMATIT.

Tento kamen odstraňuje vše nepříznivé a chrání nás před negativní energií, která by mohla vstoupit do aury. Hematit nám dodá vůli, pomáhá rozvíjet spolehlivost a zvyšuje důvěryhodnost. 

 

Sílu hematit najdete zde /hematit/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET 

20200530_094552

*********

KOMUNIKACE

-krční čakra

Dnes jste vyvolali tuto kartu, abyste se dověděli, že přišla důležitá chvíle pro komunikaci. Všechny zdravé vazby a vztahy jsou postaveny na solidních základech dobré komunikace. Je snadné zadržovat nebo měnit svoje slova, abyste nezranili něčí city, protože máte strach z odmítnutí nebo možnosti vzniku nějaké formy konfliktu. Nicméně je důležité čestně sdílet své myšlenky a pocity s těmi kolem sebe, abyste tak vytvořili a vybudovali dlouhotrvající, zdravé vztahy. Když váháte, zpomalujete nebo manipulujete s tokem komunikace. Toto ovlivňování blokuje krční čakru a může vytvořit potlačení a nejasnosti. Držení se nevyjádřených myšlenek a pocitů může vést k bolesti, nejasnostem a nezdravým vzorcům. Na chvíli si uvědomte, zda ve vašem životě existuje někdo, s kým neúčinně komunikujete kvůli obavám, odmítnutí a možná i nechtěnému konfliktu. Tato karta vás povzbuzuje mluvit nahlas, sdílejte své pocity. Další nástroj použitelný pro komunikaci také může být napsat své pocity na papír. Udělejte pro vaši komunikaci, co je třeba. Co zkusit nějaké léčivé a čistící postupy na vaší krční čakře? Skvělé krystaly k vyčištění této čakry jsou modrý krajkový achát, modrý kyanit a chryzokol. Vyhraďte si nějaký čas a prostor sami pro sebe, položte krystal na svou krční čakru a vdechujte jeho energii. Tak svou krční čakru otevřete a vyčistíte. Ujistěte se, že komunikujete z místa lásky a empatie a že je vaše podání jasné a cílené. Komunikace je také o naslouchání. Ujistěte se, že nasloucháte s otevřeným srdcem a bez předsudků. Když uvěříte, ucítíte, jak vám z ramen padá velká tíha a začíná přirozené léčení. Pocítíte těsné spojení se sebou a těmi okolo.

Afirmace: Komunikuji všemi způsoby s lehkostí a grácií.

*********

BOŽSKÁ MOUDROST

-Soul Star čakra

Božskou moudrost univerza máte neustále k dispozici. Jak možná víte, jste pevně propojení s Božím světlem všehomíra a jste jeho prodloužením. Toto Boží světlo má v sobě mocné vědomosti a moudrost vesmíru. Je to vševědoucí, všudypřítomné, všemilující inteligentní světlo. Karta vám připomíná, že tuto moudrost máte na dosah; jste její součástí, proudí ve vašich žilách. Kdykoli se k ní můžete dostat. Pokud hledáte odpovědi a rady mimo vás, přišel čas pro vás, připojte se k ní a uvědomujte si ji. Důvěřujte volání, které vás nabádá prohloubit a probudit tuto svoji stránku. Začnete věřit moudrosti, která k vám přichází. Najděte tiché místo, kde můžete položit své otázky a naslouchejte hlasu uvnitř svého srdce, které vám nabízí odpovědi a zpívá píseň Božské moudrosti. Odpovědi leží ve vašem vlastním srdci. Někdy může být náročné obcházet ty bláznivé myšlenky ve vaší hlavě za účelem dostat se k vlastnímu srdci. Jakmile ale prožijete ten pocit, že vše je tak, jak má být, jste na správném místě. Potom už je vše otázkou důvěry v tuto cestu a jak bude sílit, použijte ji jako sval. Přišel čas procvičit srdce a naslouchat nabízené Boží moudrosti. Pulsuje každou buňkou vašeho těla, připravená a čekající, až ji povoláte.

Afrimace: Jsem v souladu s Boží moudrostí všehomíra, a ta mnou bohatě proudí.

*********

VZTAHY

-Sakrální čakra

Přilákali jste k sobě tuto kartu, protože nastala ideální doba a příležitost prohloubit vztahy. Vztahy jsou způsob, jakým se propojujeme se všemi věcmi v našem světě, nejen s lidmi. Je jedno, zda jde o vztah se sebou, s partnerem, rodinou, přáteli, domácími mazlíčky, kreativnímu projekty, domovem či komunitou. Aby věci rostly, expandovaly a byly zdravé, vaše vztahy musí být živeny a opečovávány. Nyní je správná chvíle si uvědomit, které vazby potřebují více lásky a pozornosti a odhadnout, které vazby potřebují více lásky a pozornosti a odhadnout, které pro vás v tuto chvíli nejsou tak zdravé. Jakého povědomí je zapotřebí, aby se změnily energie kolem jakéhokoliv problematického vztahu? Co potřebujete přehodnotit a probrat, aby se tento vztah zdravil? Ať už se tato karta vztahuje k vašim důvěrným vztahům nebo ke vztahům obecně, vězte, že máte velikou příležitost k růstu a upevnění svazku. Prostřednictvím vztahů se poučujete o sobě samých i ostatních. Jsou nedílnými a důležitými částmi vaší životní cesty. Naše vztahy nás učí a zrcadlí mnoho vlastností. Občas je těžké takový odraz přijmout, nicméně pokud jste ochotní vidět sami sebe čestně a pozitivně pracovat na svém chování, potom je zde veliká příležitost k růstu. Klíčem je přijmout a milovat každý aspekt sebe sama a osvobodit se od předsudků a omezení. Z pevného a naplňujícího vztahu pochází dostatek lásky a léčivé síly. Pečujte o své vztahy, věnujte jim energii, aby rostly a rozvíjely se v krásná přátelství nebo hlubší propojení. Je to také velká příležitost pro vytvoření dlouhotrvajícího, zdravého vztahu se sebou samotným a být sám sobě nejlepším přítelem.

Afirmace: Mé vztahy jsou v souladu s mým nejvyšším dobrem a účelem mé duše.