Karty 4.10.2020

Přeji nám všem krásný víkend,

při výkladu nás bude doprovázet SOLNÝ KÁMEN. Solný svícen pomáhá zlepšovat kvalitu vzduchu, zvlhčuje suchý vzduch i od vytopených místností.

Solné svícny najdete zde: /solny-kamen/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

20201002_165634

 

ODHALENÍ KARET

 

20201002_165710

 

KRÁSA

Význam karty: Ceňte si své přirozené přitažlivosti a umocňujte ji. Vaše krása je nejzřetelnější, když jste šťastní a spokojení.
Každý z nás je svým nezaměnitelným způsobem přitažlivý. Součást sebedůvěry spočívá v tom, že si ceníte toho, jak jste doopravdy nádherní. Nikdy se nepodceňujte! Na své tělo, svou tvář, své vlasy, svou hmotnost i na každý centimetr svého fyzického já myslete vždy s láskou.
Opakujte si každý den pozitivní afirmace jako např.: MÉ VNITŘNÍ SVĚTLO SVÍTÍ KAŽDIČKÝM PÓREM A BUŇKOU MÉHO TĚLA A VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ KRÁSA KAŽDÉHO PŘITAHUJE. Investujte čas a peníze do služeb, díky nimž se budete cítit skvěle, a zajděte si na masáž, ke kosmetičce, na manikúru, připravte si koupel nebo si nechte udělat nový účes. Věnujte se smysluplným věcem, které vám přinášejí radost, a budete zářit přitažlivostí jako skutečně šťastní lidé.

AFIRMACE: MÉ VNITŘNÍ I VNĚJŠÍ JÁ JE PRÁVĚ TEĎ ZÁŘIVĚ PŘITAŽLIVÉ. MÁM RÁD/A SVÉ PŘITAŽLIVÉ JÁ.

*****************

DOVOLENÁ

Význam karty: Potřebujete si oddechnout od své rutiny a stresových situací. Tato karta na vás naléhá, ať si pro sebe vyhradíte čas, kdy si budete moci odpočinout a znovu nabrat sil.
Víly si berou pravidelně dovolenou a cestují odlehlých vílích roklí. Uvědomují si totiž, jak je důležité změnit prostředí. Vytažením této karty vám důrazně radí, ať uděláte totéž. Dovolená neznamená utratit spoustu času a peněz. Znamená vzdálit se od světských starostí a požadavků. Léčivá může být dokonce i jen jedna noc strávená v nedalekém hotelu bez mobilního telefonu.
Dovolená je investice do sebe sama a do vaší budoucnosti. Všechny živé bytosti potřebují odpočívat, aby pak mohly naplno fungovat. Po dovolené budete mít lepší náladu a více energie. Budete mít více tvůrčích nápadů a vaše vystupování k vám přitáhne skvělé nové lidi a příležitostí. Přestaňte tedy odkládat svou dovolenou a s konečnou platností se rozhodněte již dnes.

AFIRMACE: DOVOLUJI SI PRAVIDELNĚ ODPOČÍVAT A RELAXOVAT, PROTOÝE VÍM, ŽE KDYŽ ZNOVU NABERU SIL, JSEM ŠŤASTNĚJŠÍ A VÝKONNĚJŠÍ.

**************

 

NOVÍ PŘÁTELE

Význam karty: Okruh vašich přátel a známých začíná mít vyšší frekvenci. Staří přátelé se možná ubírají jinou cestou a do vašeho života přicházejí noví lidé.
Vaše měnící se zájmy a priority rozčeřily vody vašeho života ve všech směrech. Jak se vaše myšlenky a emoce točí kolem duchovnějších témat, přitahujete nyní do svého života podobně založené lidi. Možná zjišťujete, že staří známí vás už tak nelákají nebo že s nimi již nemáte tolik společných zájmů.
Víly vás vyzývají, ať se těchto přirozených změn ve svém životě nebojíte. Vždyť své staré přátele nezavrhujete ani neodsuzujete. Jenom si děláte prostor pro růst a respektujete univerzální zákon přitažlivosti; podobně založení lidé se vzájemně přitahují. Vězte, že si zasloužíte skvělé přátele, kteří vás inspirují, podporují, kteří vám rozumí a doplňují vás.

AFIRMACE:JSEM VDĚČNÁ/Ý ZA SVÉ MILUJÍCÍ PŘÁTELE, KTEŘÍ JSOU MI V ŽIVOTĚ OPOROU.