Karty 7.6.2020

20200606_093347

Přeji všem krásný víkend, andílci,
dnes nás bude při výkladu doprovázet KŘIŠŤÁL.

Křišťál symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla. Je to univerzální kámen, který je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci. Harmonizuje všechny čakry. Negativní energie přijímá a přetváří v pozitivní, které opět vysílá směrem do prostoru. 

Energie křišťálu najdete zde http://www.silaenergie.com/kristal/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

 

ODHALENÍ KARET

20200606_093417

 

KREATIVITA

-Sakrální čakra

Dnes jste povolali tuto energii, protože nastal mocný a důležitý čas na tvořivost. Životní síla univerza je vám vždy k dispozici. Veškerenstvo je čistá energie a nyní je zde pro vás. Když máme možnost přijmout tuto tvořivou sílu a nasměrovat ji do našich životů, stanou se úžasné věci. Zhmotnění našich snů se stane energii, abyste tvořili to, co milujete? Máte dojem, že vám chybí radost, kterou univerzum nabízí? Nyní je čas, abyste tvořivé energii umožnili zažehnout ve vás oheň. Pokud uvažujete, zda se pustíte do psaní, začnete tančit, učit se hrát na hudební nástroj nebo navštívíte hodinu malování, je nejvyšší čas, abyste tento příval kreativity pozvali do svého života. Hojnost tvořivé energie máte na dosah. Co rádi vytváříte? Co vás činí šťastnými? O čem jste vždy snili, že byste moc chtěli dělat? Nyní je čas tančit v přílivu kreativity vaší duše a veškerenstva. K čemukoliv vás vaše srdce táhne, ujistěte se, že tento příliv kreativity nezastavíte, protože přinese radost a ozdravnou sílu do vašeho života.

Afirmace: Kreativní energie veškerenstva proudí buňkou mého těla.

 

*******************************************

LÁSKA

-Srdeční čakra

Dnes jste povolali tuto kartu jako upomínku, že láska je vším, co potřebujete. Vaše podstata a každá jedna buňka ve vašem těle vibrují do mocné esence lásky. Možná právě procházíte těžkým obdobím jako je rozpad vztahu, složitá rodinná situace, konec přátelství nebo nějaké osobní problémy. Dnešní vytažení této karty je upomínka, že láska je klíčem k vaší současné situaci. Je čas znovu obrátit svou pozornost k lásce a k tomu, co je pro vás opravdu důležité a opravdové. Láska je největší léčitel ze všech a má moc činit zázraky. Je velmi jednoduché odchýlit se od cesty lásky, zvláště v našich bláznivých, zrychlených životech. Nemůžete si ale troufnout příliš daleko od této mocné esence, protože vy jste láska – ta rezonuje v každé buňce vašeho těla. Je čas se otevřít a umožnit této energii vplout do vašeho světa a do problémů, které právě prožíváte. Dělejte, co je třeba, abyste se otevřeli lásce. Potřebujete nějaký čas pro sebe, dovolenou, změnu práce, hlubokou upřímnou konverzaci místo povrchních řečí. Ať je to cokoliv, obdarujte se tímto časem a prostorem s láskou. Bez ohledu na to, co někdo včetně vás udělal, či neudělal, zasloužíme si lásku ve všech jejích formách. Pokud máte pocit, že občas máte tendenci se před ní uzavírat, tato karta vám naznačuje, že přišla chvíle otevřít své krásné srdce a umožnit si přijímat. Skutečně si zasloužíte velkou lásku a nastal čas pustit se do tance s touto esencí. Věřte, že si ji zasloužíte. Pamatujte si také, že nejdůležitější formou lásky je sebeláska. Zeptejte se sami sebe, jakou část své osoby nemilujete? A po nějakou dobu této vaší části poskytněte staré dobré rozmazlování. Láska je lék pro duši a i pro život.

Tato karta může také odrážet, že se lásce více otevíráte a že nastal čas potkat tu speciální osobu, se kterou budete sdílet milostné spojení. Možná životní lásku nebo dokonce spřízněnou duši.

Afirmace: Já jsem láska a láska je mnou.

*******************************************

ODHODLÁNÍ

-Solar plexus čakra

Vzali jste tuto kartu na vědomí jako upomínku moci a důležitosti odhodlání. Tato mocná energie vás volá, abyste ji přijali za svou, protože vaše vnitřní rozhodnost se začíná projevovat navenek. V určité chvíli všechno vyžaduje tuto energii navíc, aby pomohla postrčit onu věc na další stupeň tvorby. Odhodlání a vůle jsou v tuto chvíli klíček k umocnění výsledku, který si přejete. Tvrdě jste pracovali na určitém projektu a zasekli se na mrtvém bodě? Nebo vás ovládly pochybnosti a negativní myšlenky zastínily vaše sny. Je přirozené pochybovat, nicméně vytažením této karty je znamení, že přišel čas se rozhodnout a zaměřit se na cíl. Nic na světě vám nemůže tento sen vzít. Umožněte svému odhodlání vyrůst, protože dáváte vznik potřebné energii, abyste se mohli pohnout do dalšího stádia vaší realizace. Je čas se soustředit a ujasnit si váš výsledek. Co byste chtěli vytvořit? Jaké jsou vaše touhy? Jste jediní, kdo toto může uskutečnit a je důležité nespustit ze zřetele vás cíl. Nepouštějte ho. Dělejte, co je třeba, abyste ho dosáhli. Když máte pocit, že se vše spiklo proti vám a chcete vše vzdát, vězte, že máte veškeré odhodlání potřebné k úspěchu. Tato mocná energie sídlí uvnitř vás a je připravena okamžitě odpovědět na vaše volání. Vybuďte sílu odhodlání, aby vás znovu přiblížila vaši snům a tužbám. Je opravdu úžasné, čeho můžete dosáhnout, když se na něco zaměříte a uplatníte svou rozhodnost. To je skvělý rys atleta šampiona. Nastal čas, abyste se stali šampionem a šli za tím, po čem toužíte.

Afirmace: Jsem nezastavitelná bytost lásky a odhodlání.