Karty 8.11.2020

20201101_101901

Krásný víkend,
citrín, který nás bude doprovázet při výkladu, nám pomáhá uvědomit si hodnoty v životě a podpoří nás ve snaze dosáhnout cíle. Citrín uvádí tělo do klidu a harmonie, zbavuje negativní pocity, strach a deprese.

Výrobky ze citrínu najdete zde: /citrin/

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena ❤️

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): zde na stránce SÍLA ENERGIE do zprávy nebo přes mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie https://www.instagram.com/helen.kristin_silaenergie/

ODHALENÍ KARET

 20201101_101916

 

NADHLED
Význam karty: Když vás něco trápí, často se stává, že vám řešení jakoby uniká. Podívejte se na svou situaci z nadhledu a možná uvidíte nové východisko.
Děsí vás zdánlivě neřešitelná situace? Vaše obavy a napětí možná vytvořily negativní posedlost a vy musíte na problém neustále myslet. Přestože bez přestání hledáte řešení, zdá se, že se žádné nenabízí, a do vašeho vědomí se vkrádá beznaděj. Ať už se jedná o velkou, nebo drobnou záležitost, tato karta vás vyzývá, ať si uděláte na chvilku odstup, abyste lépe viděli tvořivá, ať si uděláte na chvilku odstup, abyste lépe viděli tvořivá řešení.
Místo abyste neustále na věci pracovali, spatřete se v duchu, jak předáváte své problémy do čekajících rukou Nebes. Odevzdejte záležitost beze zbytku – podobně jako necháváte jít dopis, který někomu posíláte. Potom si představte, jak asi vidí problém víly. Jak by vypadal z jejich perspektivy? Vnímejte pocit víry a naděje, který vám předávají, a vězte, že tyto pozitivní emoce podporují celkové řešení záležitosti.
AFIRMACE: MÉ SRDCE, MÁ MYSL, MŮJ ŽIVOT I VŠICHNI LIDÉ MÉHO ŽIVOTA JSOU PRÁVĚ TEĎ V DOKONALÉM MÍRU. 

*********

VĚŘ SI
Význam karty: Nejlepším přítelem jste si vy sami a vy sami máte vše potřebné k uspokojení vašich emočních i fyzických potřeb.
Někdy máme strach a vyžadujeme ujištění od druhých, že všechno bude zase v pořádku. Vytažením této karty jste ujišťováni, že všeho, co potřebujete, se vám dostává. Můžete se spolehnout sami na sebe, na své duchovní dary i na to, že se jejich prostřednictvím ve vašem životě zhmotní vše potřebné. I když materializační energie DUCHA často přichází prostřednictvím druhých lidí, má přesto svůj původ ve vašich vlastních myšlenkách.
Tato karta vám také radí, ať se zbavíte negativity, jež vás může odvádět od naslouchání svému vnitřnímu hlasu. Nedovolte, aby vám pochybovači vymluvili vaši víru, že se vaše sny vyplní. Úspěchu dosáhnout umíte a zasloužíte si ho stejně jako každý jiný. Když vám nebude chybět záměr a vaše jednání bude řízeno shůry, stanou se vaše sny skutečností již nyní.
AFIRMACE: JSEM NALADĚN/ANA SVŮJ VNITŘNÍ ZDROJ VEDENÍ. S DŮVĚROU SE SPOLÉHÁM NA TO, ŽE MNE TENTO VNITŘNÍ ZDROJ DOKANALE POVEDE.

*********

NOVÁ PŘÍLEŽITOST
Význam karty: Uvědomte si novou příležitost, která se vám nabízí. Můžete bez obav této nové oblasti důvěřovat a vstoupit do ní.
Nabízí se vám ohromná příležitost. Mohla y mít podobu obchodní nabídky, nového nápadu, který jste dostali, nebo příležitosti výhodné investice. Mohla by však přijít i ve formě ztráty, díky níž získáte něco ještě lepšího.
Přestože máte možná strach nebo se necítíte dostatečně kvalifikováni na to, abyste se přemístili na další úroveň, buďte si jisti, že nebe k vám oknem natahuje ruku, vede a chrání vás během vašeho letu vzhůru. Pokud potřebujete pomoci tak, abyste mohli důvěřovat pravosti nové příležitosti, modlete se za duchovní vedení. Brzy uvěříte věrohodnosti tohoto daru a budete vědět, že si nebeskou pomoc zasloužíte.
AFIRMACE: VŠÍMÁM SI NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ, KTERÉ SE NYNÍ VYSKYTUJÍ V MÉM ŽIVOTĚ A PŘIJÍMÁM JE.