Výklad z tarotu leden 2022

VÝKLAD Z TAROTU NA LEDEN 2022

Zde najdete postupně výklad na jednotlivé týdny v měsíci leden

3-9.1.2022

sedmicka poharu www.silaenergie.cz

Sedmička pohárů: Možnosti
Sedmička pohárů je karta, která souvisí se sny, volbami a představivostí, ale také s klamem. Je tedy důležité, abyste se snažili zůstat nohama na zemi, i když máte hlavu v oblacích. Možná se vám právě teď honí hlavou nějaké nápady. Možná budete mít zájem navštěvovat kurzy, abyste podpořili kariérní nápad nebo prostě jen proto, že vás to zajímá. Pokud je to tak, jděte do toho! Jen se ujistěte, že vaše plány jsou životaschopné a dosažitelné.

Absolvování lekcí je pro vás nyní zvýrazněno

V tuto chvíli se na vás projevuje velmi pozitivní, nápaditá energie. Můžete to snadno nasměrovat do výuky nebo učení se nové dovednosti. Je tu pro vás tolik potenciálu. Je však důležité, abyste si udělali čas na zvážení dalšího kroku, protože v současné době možná nemáte všechny informace, které potřebujete, abyste se mohli správně rozhodnout.

Andělé vám přejí, abyste dnes věděli, že můžete udělat cokoliv, co si zamanete. Máte tolik dosud neprozkoumaných talentů. Když to vezmete na vědomí, je skvělý čas, abyste prozkoumali všechny své možnosti. Když budete mít všechny potřebné informace, budete moci činit nejlepší rozhodnutí.

Pozor na příliš mnoho zbožných přání

Právě teď jste v pokušení oddávat se fantaziím a zbožným přáním, snažte se zůstat vyrovnaní. Musíte vidět situace ve svém životě s nadhledem. Je pro vás klíčové podívat se pod povrch nových příležitostí, abyste viděli větší obrázek. Mějte na paměti, že i když něco může vypadat a zdá jako dobrá sázka nebo nápad, stále je třeba to pro každý případ prošetřit.

Máte tolik kreativního potenciálu, se kterým se můžete spojit. Vaši andělé vám s tím rádi pomohou. Vše, co musíte udělat, je požádat je. Pozvěte je, aby vám pomohli dosáhnout vašich snů. Budou chápat a naslouchat vašim potřebám. S těmito krásnými, inteligentními nebeskými bytostmi po svém boku neuděláte chybu!

 

10. - 16.1.2022

milenci www.silaenergie.cz

Milenci: Andělé požehnání
Tato karta představuje odraz našich hodnot a přesvědčení, které nám naše závazky ukazují. Když se věnujete sami sobě a věnujete svůj čas nějaké věci, je to proto, že část vás se ztotožňuje s tím, co to znamená. Ať už jde o ideologii, vztah nebo profesi, navenek to představuje vlastnosti ve vás, které si přejete být vyjádřeny a viděny ve světě.

Věnujte svůj čas věcem a závazkům, kterým věříte
Důvody, kterým věnujeme svůj čas, stejně jako naše závazky utvářejí způsob, jakým se rozhodneme jednat s ostatními, protože naše vztahy jsou dalším příkladem tohoto procesu zrcadlení. Všimli jste si někdy, že váš smysl pro humor projevuje určitý přítel? Nebo učitel, díky kterému se cítíte dobře informovaný tím, že uznává vaše úspěšné porozumění předmětu? Anděl požehnání vás žádá, abyste si byli vědomi toho, co odrážíte ve světě a jak se díky vám cítí ostatní. Čím více budete dávat najevo svou laskavost, věnovat svůj čas a projevovat svůj soucit, tím více uvidíte, jak se tyto vlastnosti odrážejí ve vás.

Udělejte si čas na zamyšlení nad svými volbami a jejich důsledky
Když jsou vaše závazky založeny na lásce, přirozeně vábíte k božskému odrazu Boží lásky ve světě. Udělejte si dnes čas na zamyšlení nad svými volbami a jejich důsledky. Anděl požehnání vás žádá, abyste pečlivě zvážili všechny možnosti, abyste došli k co nejvyváženějšímu rozhodnutí. Když si uděláte čas, půjdete dovnitř a budete přemýšlet o tom, co vám odhalují vnější události, uvědomíte si, že to vnější je skvělé zrcadlo pro objevování vašeho skutečného vnitřního Já. Tento proces zajistí, že vaše závazky budou v souladu s láskou, a ve výsledku přinese do vašeho života mír a harmonii.
 
17.- 23.1. 2022
 
1
mirnost www.silaenergie.cz
 

Mírnost: Anděl míru
Možná si ne vždy spojujete mír se smyslem pro rovnováhu, ale obojí je příjemným efektem harmonie. Anděl míru na této kartě vám připomíná potřebu vyrovnat své emocionální potřeby s praktickými požadavky ve vašem životě. Zvažte, jak je nutná obnova škod způsobených vodou, když dojde k povodni. Je důležité zacházet se svým duchovním já stejným způsobem. Vše musí být v rovnováze. Když Anděl míru jemně přelévá z jednoho šálku do druhého, připomíná vám, že je potřeba doplnit vaše emocionální tělo, protože je to ekvalizér mezi těmito dvěma říšemi.


Anděl míru přináší nový pocit rovnováhy
Abyste pochopili, co pro vás Anděl míru znamená, je užitečné uvažovat o této kartě z hlediska každodenního života. Oprava vašeho domácího vodovodu přináší rovnováhu a harmonii do vašeho obytného prostoru. Stejně tak bude i Anděl míru! Dívejte se dopředu na dobu vnímavosti a komunikace s ostatními. Možná se cítíte více empatičtí k potřebám druhých a vaše emocionální rovnováha bude skvělým zdrojem podpory pro ty, kteří právě teď potřebují někoho, o koho se mohou opřít. Vaše duchovní spojení bude zdrojem inspirace a kanálem pro lidi kolem vás. Zprávy od andělů mohou procházet vámi, abyste je sdíleli s ostatními.

Udělejte si čas na odpočinek a přeskupení
Umírněnost je však dnes nezbytná, protože příliš daleko v obou směrech je jistý způsob, jak vyčerpat své emoční rezervy. Dělejte jen to, co je tento týden potřeba, nic více a nic méně. Dejte si záležet na tom, abyste se dávali, aniž byste přeháněli to, co jste schopni nabídnout. Nejdůležitější je pauza, odpočinek a relaxace, jak se cítíte. Toto je čas na omlazení.

24.- 30.1. 2022

petka holí www.silaenergie.cz

Pětka holí: zkoušky
Pětka holí je trochu ošemetná karta, která naznačuje, že problémy a napětí jsou před námi. Existuje také potenciál pro přímé konflikty a hádky. Vezmeme-li tyto informace v úvahu, je pro vás klíčové, abyste se tento týden soustředili na udržení své vlastní pozice. Ať už pořádáte schůzky, scházíte se s přáteli, rodinou nebo kolegy z práce, existuje velký potenciál, že napětí vzroste a potenciálně překypí. Vaši andělé si přejí, abyste věděli, že jsou s vámi, aby vám poskytli pomoc a vedení, když to potřebujete.


Hostování přátel, kolegů nebo rodiny může být tento týden složité
Trávíte čas s lidmi, kteří mají neuvěřitelně vyhraněné názory. V důsledku toho existuje potenciál pro argumenty a neshody, které jsou založeny spíše na subjektivních názorech a pocitech než na faktech věci. Proto je důležité, abyste se ze všech sil zachovali v klidu, pokud dnes hostíte lidi u vás doma, na pracovišti nebo kdekoli jinde, protože věci nemusí jít tak hladce, jak jste možná původně doufali.


Po tom všem se snažte nepropadat panice a nestarat se o situace kolem vás dnes. Možná jednoduše zjistíte, že vás něčí neustálé vychloubání začíná přivádět k šílenství! Nejlepší rada, kterou vám můžu dát, je, že si jen musíte prozatím udržet svou pozici. Přijde váš čas promluvit za sebe. Vaši andělé vám dají vědět, až bude ten správný čas. Pokud můžete, omluvte se, abyste odstranili svou přítomnost ze všech obtížných situací.


Nikdo nemá pořád správnou odpověď
Je pravda, že nikdo nemá na 100 procent správnou odpověď. Kdo vás však dnes štve, možná uvěří, že mají trvale pravdu. I když je ve vzduchu cítit napětí a vášně, odolejte nutkání postavit lidi úplně na jejich místo. S tím se dnes nikam nedostanete. Takže nejlepší nápad je soustředit se teď místo toho na sebe.
Malé neshody mají tento týden potenciál stát se obrovskými, dlouhotrvajícími bitvami, pokud si nedáte pozor. Nechcete se dostat do konfliktu. Takže buďte klidní, spravedliví a rozhodní. Když se vyhnete zapletení do jakéhokoli dramatu, budete se v sobě cítit mnohem šťastnější. Přiznejme si to, zbytečné konfrontace nestojí za vaši energii.